Reklama
Reklama
Tylko u nas

Witold Paszt nie wróci już do "The Voice Senior"? Może zastąpić go znana piosenkarka

Witold Paszt (68 l.) nie pojawił się podczas finałowego odcinka "The Voice Senior". Na korytarzach TVP krążą plotki, że produkcja szuka już jego następcy. Czy do programu wróci Urszula Dudziak, gwiazda poprzedniej edycji? Wokalistka nie wyklucza takiego scenariusza.

Witold Paszt w "The Voice Senior"

O chorobie Witolda Paszta od wielu dni rozpisują się plotkarskie media. Córka wokalisty wydała enigmatyczne oświadczenie, w którym napisała, że ojciec potrzebuje czasu, by wrócić do formy. Nie wiadomo dokładnie, co mu dolega.

W ubiegłym roku bardzo ciężko przechodził zakażenie koronawirusem. Trzy lata temu pożegnał ukochaną żonę Martę, z którą był bardzo związany. Po jej śmierci długo dochodził do siebie w otoczeniu rodziny i na wiele miesięcy wycofał się z życia publicznego. Wrócił w 2021 roku jako juror "The Voice Senior".

Reklama

"The Voice Senior". Co dalej z Witoldem Pasztem?

Tuż przed finałem show gruchnęła wieść, że nie jest w najlepszej formie. W internecie pojawiła się informacja, że "dochodzi do siebie po chorobie". Więcej nie chciał zdradzić. Był jednak w tak złym stanie, że nie wchodziła w grę nawet rozmowa telefoniczna.

Na korytarzach TVP pojawiły się plotki, że juror nie wróci już do "The Voice Senior". Choć sam na razie tego nie komentuje, pytaniami o powrót do programu zasypywana jest już Urszula Dudziak. Gwiazda nie wyklucza, że jeśli będzie taka potrzeba, zasiądzie obok Maryli Rodowicz, która bardzo by chciała wziąć udział w kolejnej edycji.

Witold Paszt w internecie otrzymuje wyrazy wsparcia od swoich fanów, którzy życzą mu powrotu do zdrowia. Choroby ojca nie chce komentować jego córka Natalia Paszt.

Daje jednak nadzieję, że z ojcem nie jest najgorzej. W kwietniu Witold Paszt ma ponoć wrócić do aktywności zawodowej.

Witold Paszt - kim jest założyciel grupy VOX

Witold Paszt urodził się w Zamościu, gdzie ukończył szkołę muzyczną. Zaczynał karierę od występów w zespole Victoria Singers. W 1978 założył kwartet wokalny VOX. Do współpracy zaprosił Andrzeja Kozioła, kuzyna Jerzego Słotę oraz Ryszarda Rynkowskiego.

W takim składzie grupa koncertował na estradach całego świata, zdobywając uznanie publiczności. Na Festiwalu Interwizji w Sopocie w 1980 zespół otrzymał I Nagrodę Dnia Płytowego i Nagrodę Publiczności za wykonanie piosenki "Bananowy song" (posłuchaj!). W 1987 roku po odejściu Rynkowskiego do grupy dołączył Dariusz Tokarzewski.

W 2001 roku wydał solowy album, który cieszył się sporą popularnością. Prywatnie wokalista z żoną Martą, która zmarła w 2018 roku, doczekał się dwóch córek.

Zobacz też:

Ogromna tragedia w domu Paszta

Tajemnicze obrzędy w jednym z kościołów. Organizuje je matka znanego aktora

Tysiące uszkodzonych budynków i ofiary śmiertelne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt | "The Voice Senior" | Urszula Dudziak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy