Reklama

Reklama

Reklama

Córka Małysza potwierdziła. Adam i Iza Małysz mają powody do dumy. Spływają gratulacje!

Karolina Małysz w końcu doczekała się dnia, w którym mogła ogłosić na Instagramie wspaniałą nowinę. Córka Adama i Izy Małyszów zamieściła zdjęcie z dokumentem, który kończy ważny etap w jej życiu. Fani od razu pospieszyli z gratulacjami, a rodzice Adam i Izabela z pewnością pękają z dumy...

Karolina Małysz od dziecka była blisko mediów, które także nią mocno się interesowały, gdy jej tata Adam Małysz święcił największe triumfy w skokach narciarskich. 

Małyszomania była zjawiskiem ogólnopolskim, a rodzina Małyszów niemal nie znikała z pierwszych stron gazet. Izabela starała się jednak mocno chronić ukochaną pociechę przed światem show-biznesu, co nawet się udało. 

Dopiero niedawno tak naprawdę Karolina dała się poznać szerzej, gdy zaczęła udzielać się w social mediach i towarzyszyła swojej mamie, gdy ta próbowała zdobyć Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami". 

Reklama

W życiu prywatnym Karoliny Małysz w ostatnich latach zaszły też spore zmiany. Córka skoczka wyszła za mąż za swojego chłopaka. Para wspólnie mieszka w Krakowie, gdzie zdobywają wyższe wykształcenie. 

Karolina to pilna i ambitna uczennica. Skończyła studia licencjackie na kierunku Migracje Międzynarodowe w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Potem zdecydowała się na magisterkę na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na UJ. Wybrała kierunek: media społecznościowe w zarządzaniu. Teraz przyszedł czas na świętowanie, bo Małysz właśnie obroniła swoją pracę magisterską. 

Karolina Małysz przekazała wspaniałe wieści

Na Instagramie zamieściła zdjęcie sprzed uczelni, gdzie pozuje z oprawionym egzemplarzem swojej pracy. 

"No i elegancko" - napisała Karolina. 

W komentarzach pojawiło się pełno komentarzy z gratulacjami. W domu z pewnością pogratulują mąż oraz dumni rodzice. Teraz Karolina może śmiało zacząć spełniać się zawodowo. 

Już jakiś czas temu wyznała w rozmowie z WP SportoweFakty, że ma sprecyzowany plan na życie.

"Jestem social media managerem. Myślę nad swoim własnym biznesem, ale nie chcę zdradzać szczegółów" - mówiła w zeszłym roku. 

Zobacz też:

Rita Ora odsłoniła niemal nagi biust! Siateczkowy top niewiele zakrył...

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe. Puściły szwy

Halejcio chwali się tarasem. A co jak spadnie deszcz?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Małysz | Adam Małysz | Iza Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy