Reklama

Reklama

Reklama

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe. Puściły szwy

Kim Kardashian (41 l.) to jedna z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Gwiazda na ostatniej Met Gali 2022 postanowiła zachwycić zgromadzony tłum i na wydarzeniu pojawiła się w sukni, którą nosiła Marilyn Monroe. Okazuje się, że nie zwróciła jej do muzeum w stanie idealnym.

Kim Kardashian zapragnęła niedawno poczuć się jak prawdziwa ikona kina i do tego celu wypożyczyła od jednego z muzeów w Hollywood kreację wartą ponad 5 milionów dolarów, którą nosiła Marilyn Monroe.

Na Met Gali 2022 Kardashianka zaprezentowała się w sukni, w której Monroe śpiewała "Happy Birthday, Mr. President" z okazji urodzin Johna F. Kennedy'ego w 1962 roku. Niestety celebrytka nie zwróciła jej w idealnym stanie.

Reklama

Kim Kardashian zniszczyła historyczną suknię Marilyn Monroe

Na Met Gali 2022 Kim Kardashian oryginalną suknię miała tylko przez chwilę. Następnie zmieniła ją na duplikat. Niestety nawet przez ten krótki czas wydarzyło się coś, czego wszyscy się obawiali. 41-latka rozciągnęła kreację na tyle, że niektóre szwy nie wytrzymały napięcia. Dodatkowo drobne kryształki w niektórych miejscach odpadły i zostały po nich jedynie sterczące nitki.

Do tej pory ani Kim, ani muzeum nie ustosunkowało się do całego zajścia. Zdjęcia ukazujące "dowody zbrodni" znalazły się na jednym z instagramowych kont poświęconych kolekcji Marilyn Monroe.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internautów. Większość wspólnie uznała, że zezwolenie Kardashiance na włożenie historycznej sukni było ogromnym błędem.

Zobacz też:

Wielkie zmiany w życiu księżnej Kate i księcia Williama! Plotki w końcu się potwierdziły!
Monika Olejnik pomimo wieku daje radę. Pokazała, którą pozycję lubi najbardziej
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy