Reklama
Reklama

Co za wieści z domu Hakiela. Ukochana sugeruje zaręczyny. Coś jest na rzeczy

Dominika, nowa ukochana Marcina Hakiela jest wielką fanką Beyonce. Na swoim Instastory wrzuciłą zdjęcie na którym zasugerowała, że Marcin Hakiel niedługo stanie się jej... narzeczonym. Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Co za wieści z domu Hakiela. Ukochana sugeruje zaręczyny. Coś jest na rzeczy?

Marcin Hakiel jest zakochany po uszy w Dominice z Warszawy, którą chętnie zabiera na ścianki i eventy. Choć mówił, że nie chce kolejnego "publicznego związku", to jednak ani on, ani Dominika nie mogą się oprzeć, by publikować w internecie, jacy są szczęśliwi. Być może złe wspomnienia po małżeństwie z Katarzyną Cichopek już poszły w siną dal...

Reklama

Hakiel i Dominika poznali się dzięki Beyonce

Ukochana Marcina Hakiela jest wielką fanką Beyonce - zresztą to właśnie dzięki niej się poznali. "Poznaliśmy się przez wspólnych przyjaciół. No i poszliśmy na wspólną kawę, kupiliśmy wspólne koszulki Beyoncé (...) i tak sobie żyjemy i jest nam dobrze" - wyjawił Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Party".

Niedawno też internauci dopytywali Marcina Hakiela, czy planuje ślub. "Pobraliście się?" - zapytała nawet jedna z obserwatorek. Tancerz udzielił jednoznacznej odpowiedzi: "Jeszcze nie".

Wygląda na to, że ewidentnie jest coś na rzeczy, ponieważ jego Dominika także coś wspominała o... narzeczonym.

Ukochana Marcina Hakiela sugeruje zaręczyny

Dominika na Instagramie dodała zdjęcie, na którym to trzyma duży kubek z napisem "Deyonce", co ma być połączeniem imienia Dominika i ksywki Beyonce. Zdjęcie podpisała krótko: "I'm Deyonce for my Beyonce... sounds like fiance", co w wolnym tłumaczeniu znaczy: "Jestem Deyonce dla mojej Beyonce, to brzmi jak narzeczona/narzeczony". Oczywiście w języku polskim te słowa się nie rymują, ale sam fakt, że w tak krótkim czasie oboje mówią o zaręczynach jest conajmniej zastanawiające. 

Jak uważacie, Marcin Hakiel pod wpływem emocji oświadczy się Dominice? Tatuaże ze swoimi imionami już mają, a to zdecydowanie trwalsze niż pierścionek, zaręczyny, a nawet małżeństwo.

Zobacz też:

Niezałatwiona sprawa między Cichopek a Hakielem. Mówi, jak jest naprawdę

Hakiel miażdży Cichopek. Tak ostro nigdy wcześniej o niej nie mówił

Hakiel podjął rozmowy z producentami "Tańca z gwiazdami". Chce zagrzać miejsce obok Pavlović

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy