Reklama
Reklama

Niezałatwiona sprawa między Cichopek a Hakielem. Mówi, jak jest naprawdę

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się w sierpniu ubiegłego roku i mogłoby się wydawać, że oprócz dzieci nic już ich nie łączy. Tymczasem wciąż pozostaje niezałatwiona sprawa ich willi, która była dość mocno nietrafioną inwestycją. Na jakim etapie jest obecnie kwestia sprzedaży? Marcin Hakiel w nowym wywiadzie wyznał prawdę.

Miłość Cichopek i Hakiela nie pzetrwała próby czasu

Kiedy Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie na planie "Tańca z gwiazdami", wydawało się, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić, a ich miłość będzie trwała wiecznie. Tymczasem życie zweryfikowało ich uczucie. Po wspólnych czternastu latach para rozwiodła się w niezbyt przyjaznej atmosferze.

Jako że doczekali się dwojga dzieci, musieli podjąć decyzję co do podziału opieki. Ostatecznie zdecydowali się na opiekę naprzemienną, a więc tydzień Adaś i Helenka są z mamą, a tydzień z tatą.

Reklama

Para dokonała także podziału majątku, jednak pomimo iż od rozwodu minął już ponad rok, wciąż pozostaje jedna niezałatwiona kwestia. Mowa tu o ich willi, na którą lata temu w czasach swojej świetności zaciągnęli kredyt we frankach, co okazało się - delikatnie mówiąc - niezbyt dobrą decyzją.

Willa Cichopek i Hakiela wciąż niesprzedana

Nad tą sprawą pieczę trzymają ich prawnicy. Nie tak dawno "Super Express" donosił, że rozprawa została odłożona na późniejszy czas.

W najnowszym wywiadzie Marcin Hakiel również potwierdził, że sprawa willi wciąż jest niezałatwiona. "Ta nieruchomość jeszcze nie jest sprzedana. Czekamy aż tam pewne rzeczy się podomykają. To tez sobie podpisaliśmy, że to jest ostatnia między nami nieruchomości i po prostu sprzedajemy" - powiedział w rozmowie z serwisem "Świat Gwiazd".

Co ciekawe, na ten temat jedynie Hakiel się wypowiada. Kasia Cichopek unika całkowicie pytań o życie prywatne, a zwłaszcza o tak delikatne sprawy jak sprzedaż nietrafionej nieruchomości.

Zobacz też:

U Hakiela i Cichopek kolejna przedświąteczna scysja. Komentarz tancerza poraża

Bolesny powrót Cichopek do rzeczywistości. Na takie wieści nawet Kurzajewski bezradny

Zapłakana Cichopek przekazała fanom wiadomość. Poruszenie na całą Polskę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy