Reklama
Reklama

Co za wieści tuż przed finałem „Rolnika". Uwaga skupiła się na Manowskiej i przystojnym brunecie

Marta Manowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w publicznej telewizji. Fani kojarzą ją zwłaszcza z programu „Rolnik szuka żony”. Chociaż na co dzień obserwuje, jak miłość rozkwita między zupełnie obcymi ludźmi, sama nie ma szczęścia w miłości. Jej niedawny związek z Robertem Bodziannym zakończył się nagle, lecz zdaje się, że gwiazda już zdążyła znaleźć idealnego partnera. Najnowsze zdjęcie podsyca plotki o romansie.

Manowska na zdjęciu z przystojniakiem. Nie zdołał się pohamować

Wokół Marty Manowskiej zrobiło się głośno zaledwie na chwilę przed finałowym odcinkiem "Rolnik szuka żony" . Prezenterka, która od głośnego rozstania z Robertem Bodziannym pozostawała singielką, od jakiegoś czasu zaczęła pojawiać się w towarzystwie przystojnego bruneta. Liczne zdjęcia tej dwójki podsycają plotki o nowym romansie gwiazdy TVP.

Reklama

Ostatnio na jej Instastories pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak mężczyzna obejmuje ją ramieniem i całuje ją w czoło. Okazuje się, że para poszła razem do klubu, a tuż przed wejściem pozwoliła sobie na trochę czułości.

Manowska oznaczyła na zdjęciu Daniela Wiśniowskiego — finalistę programu Polsatu "Wyspa Przetrwania". Możliwe więc, że naprawdę skradł on jej serce.

To nie pierwszy raz, jak się z nim pokazała. Pod koniec wakacji na Instagramie mężczyzny pojawiły się zdjęcia z wtuloną w niego Martą, z którą rowerami wybrali się na Półwysep Helski. Zdaje się więc, że relacja tej dwójki trwa już od pewnego czasu. Żadne z zainteresowanych nie potwierdziło jednak plotek.

Manowska próbowała już z Bodziannym. Po pięknych podróżach doszło do rozstania

Dużo mówiło się na początku bieżącego roku o związku Marty Manowskiej i Roberta Bodziannego. Prezenterka i podróżnik szybko złapali świetny kontakt ze względu na upodobanie do odkrywania świata. Niestety, z czasem stało się jasne, że istnieją bariery, których nie byli w stanie przeskoczyć.

Bodzianny chciał bowiem dalej wieść spokojne życie w  Piasecznej w Borach Dolnośląskich, natomiast Manowska mimo wielkiej sympatii do mężczyzny, nie dała się przekonać do mieszkania na wsi.

"Jestem często pytana, czy mogłabym mieszkać na wsi. I odpowiadając szczerze sobie samej, muszę powiedzieć, że nie na tym etapie życia. Miasto daje mi energię. Jednak w poszukiwaniu drugiego człowieka nie jest istotne, czy pochodzi z miasta czy ze wsi" - mówiła Marta Manowska w "Pytaniu na śniadanie".

To dlatego Manowska i Bodzianny postanowili się rozstać.

Zobacz też:

Nagłe poruszenie wokół gwiazdy TVP. Manowska odpowiada na oskarżenia zza kulis "Rolnika"

Manowską czeka koniec współpracy z TVP? Złamała jedną ze swoich zasad

Uczestnik "Rolnik szuka żony" mógł oszukać biorące udział w programie kobiety

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy