Reklama

Reklama

Reklama

Całuśny odcinek „Love Island. Wyspa miłości”! Która para miała najdłuższy pocałunek?

Całuśny odcinek "Love Island. Wyspa miłości"! Która para miała najdłuższy pocałunek? Uczestnicy otworzyli się przed sobą. Niektórzy z nich wzruszyli swoimi wyznaniami nawet tych najtwardszych. Natalia w dalszym ciągu była w rozterce.

Szczere rozmowy na Wyspie Miłości

Natalia nie mogła się zdecydować na chłopaka. Sasza źle się czuł z tą świadomością, dlatego chciał z nią porozmawiać.


"No, pogadajmy, ale szczerze" - zagaił. Natalia od razu wiedziała, o co konkretnie pyta jej partner. "Na tę chwilę wolę Daniela. Ciebie traktuję jako... kolegę" - odparła.

Saszy nie mieściło się to w głowie. 28-latek wyglądał na bardzo zaangażowanego i postanowił, że zrobi wszystko, aby Natalia była jego!


Wyznania ściskające za serce


Kuba bardzo dziwnie się zachowywał. Wero była zatroskana, ponieważ chłopak wyglądał na przejętego i nieobecnego. Islanderzy dopytywali go, czy coś się stało. W końcu nie wytrzymał i zaprosił wszystkich do Kręgu Ognia. 

Reklama


"Traktuję Was jak rodzinę, dlatego chcę to powiedzieć. Miałem raka. Został mi wtedy niecały rok życia. Walczyłem z całych sił, żeby zostać na świecie, dlatego... nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń i zawsze walczcie do końca. Na tym polega życie" - powiedział uczestnikom Kuba. 


Wyspiątka były w ogromnym szoku. Jak to się stało, że tak uśmiechniętego, wesołego, towarzyskiego chłopaka spotkała taka tragedia? To była dla nich ogromna lekcja pokory. 


"Kuba, wiesz, co to znaczy? To znaczy, że masz jeszcze wiele do zrobienia" - pocieszyła go Paula. 


Wero zalała się łzami. Dziewczyna wcześniej nie miała zielonego pojęcia, co spotkało jej chłopaka. 


"Nie wyobrażam sobie, że mogłabym go stracić" - powiedziała.

Kocha, lubi, szanuje?


Paweł czuł się zagubiony. Chłopak martwił się, że jego relacja z Paulą stoi w miejscu i zastanawiał się, czy ona w ogóle coś do niego czuje. Uczestnik po poradę udał się do Daniela i Roksany.


"Szkoda czasu na taką relację, jak ta - w tym programie liczy się czas" - skwitowali.


Paweł się nie poddał i postanowił porozmawiać z Paulą. Dziewczyna powiedziała, że zależy jej na nim, ale do związku musi być pewna faceta w 100%, dlatego potrzebuje czasu.


Czas zakończyć trójkąt!

Trójkąt miłosny Natalii, Saszy i Daniela trwał w najlepsze. Mężczyźni zaczęli się frustrować tym, że dziewczyna nie podejmuje żadnych decyzji. Po rozmowie z Natalią Daniel stwierdził, że to on jest na wygranej pozycji. 


Paula zebrała się na odwagę i wytłumaczyła swoje zachowanie Pawłowi.

"Byłam w toksycznym związku. Straciłam dużo nerwów. Bardzo, bardzo się źle działo, ale też bardzo odchorowałam tę relację, stąd też podchodzę do facetów z rezerwą" - opowiedziała.
Ta rozmowa zbliżyła do siebie parę. Paweł dopiero po tym wyznaniu zrozumiał postawę dziewczyny i powiedział, że Paula mu ufa.

Sara z Kamilem tryskali szczęściem. "Traktujesz mnie poważnie?" - zapytała. Chłopak zaczął się śmiać i odpowiedział pytaniem: "No jak sądzisz?" - i tajemniczo się uśmiechnął. Ta reakcja pokazała, że naprawdę coś może być z tej pary! 


Całowanie na czas

Na uczestników czekała nowa zabawa - całowanie na czas! Natalia dobrała się z Danielem, a Roksi z Saszą. Wyspiątka nie mogły odrywać ust od partnera w trakcie całowania. To było naprawdę ogromne poświęcenie! Konkurencję wygrali Roksana i Sasza - całowali się prawie 8 minut... bez przerwy! Aż trudno było uwierzyć, że nie są parą. 


Kamil dostał wiadomość z zaproszeniem do kryjówki z Sarą. Oj, czekali na to już naprawdę długo!


Pamiętajcie, że wszystkie odcinki możecie obejrzeń na Polsat Box Go.


Zobacz też:

Love Island. Wyspa Miłości: Tak gorąco nie było

"Love Island. Wyspa Miłości": Padły przykre słowa. Polały się łzy!

"Love Island" ma nowego uczstnika. Aleksander Sasha to nie nowicjusz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy