Reklama

Reklama

Reklama

Była żona Armiego Hammera komentuje dokument „Dom Hammerów”. Tego nie wiedziała o swoim mężu?

Armie Hammer (36 l.) uchodził za jednego z najbardziej obiecujących aktorów XXI wieku. Jego kreacje stworzone do „Call me by your name” oraz „Śmierci na Nilu” podbiły serca widzów na całym świecie. Wydawało się, że 36-latek zagrzeje miejsce w Hollywood… Niestety, sekret aktora wyszedł na jaw, a kanibalistyczne zapędy przeraziły jego fanów. Wciąż czekano na komentarze najbliższych mu osób, które spędzały z nim najwięcej czasu i dobrze go znały. Teraz głos w sprawie Hammera zabrała jego była żona. Nie zgadza się z tym, co przedstawiono w filmie dokumentalnym „Dom Hammerów”? Czy Armie Hammer był tak zły, jak go malują?

Była żona Hammera zabrała głos. Tak żyje po odkryciu prawdy o kanibalizmie

Armie Hammer według doniesień wielu jego ofiar był okrutnym człowiekiem, który czerpał przyjemność z gwałtu i kontroli. Musiał wiedzieć, co robią wszystkie jego kochanki. Zwabiał je na czułe słówka i górnolotne frazesy pokroju "jesteś dla mnie stworzona". Gdy angażował się w relacje, pozwalał sobie na coraz większą swobodę wypowiedzi i nie ukrywał przed partnerkami, co najbardziej go kręci. Miał ochotę łamać im żebra i - co najbardziej przerażające - chciał zjeść ludzkie mięso.

Reklama

W tym roku na światło dziennie wyszły wszystkie niewygodne fakty związane z rodziną aktora, które opublikowano w dokumencie "Dom Hammerów - mroczne tajemnice". Przed kamerami wypowiadały się skrzywdzone kobiety, a także członkowie rodziny Hammerów. Do udziału zaproszono także byłą żonę gwiazdora, która była z nim w latach 2010-2020. Elizabeth Chambers odmówiła jednak udziału w dokumencie. Teraz wyznała, dlaczego.

Dziennikarze postanowili dowiedzieć się również, czy gwiazda obejrzała produkcję. Okazuje się, że zdobyła się na ten krok, a wiele ujawnionych w dokumencie faktów ją zaskoczyło.

Kobieta przyznała, że cała rodzina Hammera próbuje dojść do siebie po tym, co się wydarzyło.

"Nie planowałam tego oglądać, ale pewnego dnia odwiozłam dzieci do szkoły, wróciłam do domu i obejrzałam film, mając wsparcie ze strony najbliższych. To było oczywiście bolesne na wielu poziomach, ale jednocześnie prawdziwie. Przeszłość to przeszłość i wszystko, co możemy zrobić, to potraktować to jako czas na naukę i słuchanie oraz szansę na uzdrowienie w każdym możliwym zakresie. Możliwe jednak, że przez lata będziemy dochodzić do siebie" - stwierdziła Chambers.

Zobacz też:

Armie Hammer rozpoczął terapię. Leczy swoje "kanibalistyczne fetysze"

Sylvester Stallone odwołał rozwód. Sensacyjny zwrot akcji w małżeństwie gwiazdora

Julia Wieniawa ma już dość nazywania jej "celebrytką". Zaliczyła dwa eventy w jeden wieczór?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Armie Hammer

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy