Reklama

Reklama

Reklama

Sylvester Stallone odwołał rozwód. Sensacyjny zwrot akcji w małżeństwie gwiazdora

Sylvester Stallone (76 l.) znów oddycha pełną piersią. Udało mu się zakopać wojenny topór i odbudować relacje z żoną Jennifer Flavin. Kobieta po 25 latach małżeństwa wystąpiła o rozwód. Miała ku temu ważne powody?

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin mieli się rozwieść

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin pobrali się w maju 1997 roku. Para przeżyła więc ze sobą niemało, bo aż 25 lat. Gwiazdy są rodzicami trójki dzieci: córek Sophii (26 lat), Sistine (24 lata) i Scarlet (lat 20); Sylvester ma również syna o imieniu Seargeoh, lat 43, z byłą Sashą Crack.

W relacji zaczęło się psuć, a problemem stały się pieniądze, a przynajmniej właśnie taki powód umieszczono we wniosku. 19 sierpnia Jennifer złożyła pozew o rozwód, twierdząc, że "zaangażował się w celowe rozproszenie, uszczuplenie i/lub marnowanie majątku małżeńskiego, co miało niekorzystny wpływ ekonomiczny na majątki małżeńskie".

Reklama

Gwiazdor zaprzeczył tym doniesieniom.

Pieniądze podzieliły zakochanych? Okazuje się, że przyczyna może być nieco inna. Kilka dni przed złożeniem wniosku o rozwód Daily Mail ujawniło, że aktor miał ogromny tatuaż z wizerunkiem Jennifer Flavin na prawym bicepsie, a wówczas przykrył go zdjęciem Butkusa, psa Rocky'ego z przebojowych filmów.

Pojawiły się twierdzenia, że ich Rottweiler Dwight był bezpośrednią przyczyną rozpadu związku. Bliscy rodziny powiedzieli portalowi TMZ, że aktor chciał, aby pies pomógł chronić rodzinę w ich posiadłościach w Los Angeles i Palm Beach na Florydzie. To nie spodobało się ukochanej Stallone’a, która nie chciała mieć tak wielkiego zwierzęcia w domu. Kłótnia w sprawie zwierzaka była zapalnikiem, który ostatecznie doprowadził do wystąpienia o rozwód.

Okazuje się, że decyzja o zakończeniu małżeństwa nie była łatwa dla żadnej ze stron. Jak opowiadała Flavin w rozmowie z "People":

"Z przykrością ogłaszam, że po 25 latach małżeństwa złożyłam wniosek o rozwód z moim mężem Sylvesterem Stallone. Chociaż nie będziemy już dłużej małżeństwem, zawsze będę pielęgnować ponad 30-letni związek, który dzieliliśmy, i wiem, że oboje jesteśmy oddani naszym pięknym córkom. Proszę o prywatność dla naszej rodziny, gdy polubownie posuwamy się naprzód" - oznajmiła.

Sylvester zaprezentował swoje zdanie na temat rozwodu w sieci, gdzie podkreślał, że kocha swoją rodzinę, a sprawami osobistymi chce się zająć polubownie i prywatnie.

Sylvester Stallone odwołał rozwód

Na szczęście, po burzy wstało słońce, a Stallone i Flavin pogodzili się w domowym zaciszu, gdzie wyjaśnili sobie wszystkie sprawy i zaczęli odbudowywać swoją relację.

"Gwiazda filmowa i jego 25-letnia żona postanowili spotkać się w domu, gdzie rozmawiali i mogli popracować nad swoimi różnicami. Oboje są niezwykle szczęśliwi" - ​​powiedział jego przedstawiciel Page Six.

Na kilka dni przed ich pojednaniem w sądzie w Palm Beach Country na Florydzie ujawniono, że duet zgodził się, że "w najlepszym interesie każdego z nich z osobna, a co ważniejsze, zbiorowo jako rodziny, jest rozwiązywanie wszystkich problemów do czasu rozwodu w sposób godny, polubowny i prywatny pozasądowy".

Fani spekulowali, że para pogodziła się na początku tego tygodnia po tym, jak Stallone udostępnił w swoich mediach społecznościowych dwa zdjęcia z przeszłości, na których on i Jennifer trzymają się za ręce.

Jak widać, w ich przypadku sprawdziło się przysłowie "stara miłość nie rdzewieje".

Zobacz też:

Smutny widok! Sylvester Stallone z trudem wychodzi z auta!

Sylvester Stallone kupił nowy dom! Jak mu się w nim mieszka?

Laura Bączkiewicz nie będzie opuszczać szkoły? Rodzice zabrali głos: "W tygodniu szkoła!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | Jennifer Flavin

Reklama

Reklama

Reklama