Reklama
Reklama

Sylvester Stallone kupił nowy dom! Jak mu się w nim mieszka?

Sylvester Stallone (75 l.) niedawno przeprowadził się do nowego domu. Nieruchomość znajduje się w elitarnej miejscowości Hidden Hills obok Los Angeles. W jakim stylu urządził się legendarny Rambo?

Sylvester Stallone zamienił luksusową rezydencję w Beverly Hills na "skromniejszy" dom za "jedyne" 18 mln dolarów. Dla porównania, poprzedni dom gwiazdora był wyceniany na... 110 mln dolarów, a został sprzedany w "okazyjnej" cenie 58 mln dolarów piosenkarce Adele. Patrząc na zdjęcia nowej posiadłości Stallone’a, w ogóle nie widać, aby cokolwiek stracił. Oceńcie sami!

Wnętrza nowego domu Sylvestra Stallone’a

Nowy dom Sylvestra Stallone’a zajmuje prawie 1000 mkw. Znajdują się w nim 4 sypialnie i aż 6 łazienek. Wnętrze nowej willi Sylvestra Stallone’a zostało urządzone przez ulubionego projektanta rodziny Kardashian, Martyna Lawrence'a Bullarda. 

Reklama

Na ścianach dominuje biel, która pięknie kontrastuje z elegancką drewnianą podłogą i klimatycznymi drewnianymi belkami przy suficie. Do wszystkich pomieszczeń wpada dużo światła, co jest zasługą ogromnych okien znajdujących się na każdej ścianie domu, w tym na skośnym suficie. Pod względem kolorystyki w domu wyróżnia się sypialnia - przestronny pokój urządzony jest z królewskim rozmachem w odcieniach pudrowego różu.

Ogród w nowej posiadłości Sylvestra Stallone’a

Kolosalne wrażenie robi nie tylko sama willa, ale również jej otoczenie. Ogród utrzymany jest w stylu angielskim. Imponuje ilość zieleni, która w postaci licznych drzew i krzewów otacza główny budynek i basen. Aktor jest miłośnikiem jeździectwa, dlatego w jego nowej posiadłości nie mogło zabraknąć stajni.

Sylvester Stallone: wiek, kariera, filmy

Sylvester Stallone (właśc. Michael Sylvester Gardenzio Stallone) urodził się 6 lipca 1946 r. w Nowym Jorku. Jest aktorem, scenarzystą, reżyserem i producentem filmowym.

Największą sławę przyniosły mu role w kultowych seriach filmowych: "Rocky" (o legendzie boksu, Rockym Balboa) oraz "Rambo" (o weteranie wojny w Wietnamie, Johnie J. Rambo). Sylvester Stallone jest także autorem scenariuszy filmów z serii Rocky i Rambo, a niektóre z nich, jak "John Rambo"z 2008 r. sam wyreżyserował.

Sylvester Stallone zagrał też w wielu produkcjach hollywoodzkich, cenionych przez krytyków wyżej od Rambo i Rocky’ego. Stallone’a mogliśmy podziwiać też w filmach: "Tango i Cash", "Niezniszczalni", "Creed: Narodziny legendy". Ten ostatni przyniósł aktorowi nominację do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową.

Co sądzisz o nowej posiadłości aktora?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy