Reklama
Reklama

Burza wokół odejścia Holeckiej z TVP. Do sieci trafiło pożegnanie

Danuta Holecka ponoć żegna się z TVP. Według nieoficjalnych źródeł Holecka miała złożyć wypowiedzenie z własnej inicjatywy. Z tej okazji w sieci pojawiła się dla niej specjalna niespodzianka. Ciekawe czy ją ucieszy?

Wiadomość o rzekomym odejściu Danuty Holeckiej z TVP wywołała burzę w sieci. Mówi się, że podpisała już wypowiedzenie i jej kariera w "Wiadomościach" kończy się na naszych oczach. Sama Holecka do całego zamieszania medialnego podchodziła ze spokojem. Zapewniała, że nadal pracuje i "nigdzie się nie wybiera".

Reklama

"Proszę pani, trwa na mnie nagonka, jestem zaszczuwana. Nie chcę niczego komentować" - mówiła zirytowana Holecka w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Dziennikarka próbowała dociec, czy to prawda, że 12 grudnia poprowadzi ostatni raz wydanie "Wiadomości". Prezenterka nie zaprzeczyła, ale nie odpowiedziała jednoznacznie.

"Wesołe Piosenki o Smutnych Sprawach" publikują piosenkę o Danucie Holeckiej

Tymczasem pani Danuta doczekała się specjalnego utworu pożegnalnego. 8 grudnia na kanale YouTube "Wesołe Piosenki o Smutnych Sprawach" pojawiła się piosenka o Holeckiej. Jest to cover utworu Zenka Martyniuka "Przez Twe Oczy Zielone", przemianowany na "Przez te oczy jak węgle / Piosenka dla Pani Danuty". Utwór szybko stał się viralem, zgromadził ponad 293 tys. wyświetleń w ciągu kilku dni.

Piosenka jest ironicznym hołdem dla dziennikarki. Internauci bardzo chwalili piosenkę za jej satyryczny przekaz. 

Łobodziński ujawnia prywatne kompleksy Holeckiej

Jakiś czas temu w "Gazecie Wyborczej" ukazał się artykuł, w którym Filip Łobodziński, dawny współpracownik Holeckiej, dzieli się wspomnieniami z okresu tej współpracy. Ujawnił przy okazji, że Holecka pochodzi z Lidzbarka Warmińskiego, a także to, że jej nazwisko panieńskie to Szuba — czego Holecka podobno się wstydzi. 

Niezależnie od afiliacji politycznych i oceny poziomu programów w TVP nie ma chyba powodu, by wstydzić się pochodzenia i nazwiska. Prędzej powodem do wstydu powinno być komentowanie cudzych, prywatnych kompleksów na łamach dzienników.

Zobacz też:

Wyciekły zarobki prezenterów "Wiadomości". Te kwoty są pompowane z pieniędzy Polaków

Zaskakujące wieści o Holeckiej. Szefowa Wiadomości nieźle się obłowiła w TVP

Ledwie ogłosili zwolnienie Holeckiej, a tu takie pilne wieści. Nagły zwrot akcji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | Filip Łobodziński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy