Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bronisław i Anna Komorowscy wyprowadzają się z mieszkania! Gdzie teraz osiądą?

Anna (63 l.) i Bronisław (64 l.) Komorowscy od jakiegoś czasu przyzwyczajają się do nowego życia. Musieli wyprowadzić się z Belwederu, a teraz opuszczają także mieszkanie w centrum Warszawy. Gdzie się zatem podzieją?

W życiu Anny i Bronisława Komorowskich szykują się wielkie zmiany. Zapoczątkowała je porażka polityka w ostatnich wyborach prezydenckich. Od tamtego czasu musiał zrezygnować z wielu przywilejów, a teraz wyprowadza się z willi należącej do kancelarii Andrzeja Dudy.

Reklama

Komorowscy mieszkali tam po wyprowadzce z Belwederu. Zarzucano im, że 140-metrowy lokal w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy wynajmują za jedyne 2117 zł czynsz plus rachunki za prąd i telefon. To podobno czterokrotnie mniej niż cena rynkowa!

"Umowa najmu lokalu mieszkalnego przy ul. Bacciarellego z panem Bronisławem Komorowskim wygasa w dniu 30 czerwca 2016 roku" - tłumaczy na łamach "Super Express" Kancelaria Prezydenta. Gdzie teraz będą mieszkać Komorowscy? 

Tabloid twierdzi, że wykluczony jest ich powrót do "starego" mieszkania na Powiślu. Wynajęli je pewnej firmie na dłuższy czas, bowiem byli przekonani, że w Belwederze zabawią jeszcze co najmniej kilka lat.

Stało się jednak inaczej i teraz była para prezydencka na kilka miesięcy wprowadzi się do mieszkania na jednym z osiedli w centrum stolicy. Podobno kupili jakieś nowe własne lokum, ale muszą jeszcze poczekać z przenosinami.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bronisław Komorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje