Reklama
Reklama

Ben Affleck wspomina filmową wpadkę. Wstydził się przed znajomymi?

Ben Affleck odniósł niebywały sukces w branży filmowej. Droga do sławy nie była jednak łatwa i gwiazdor przeżył wiele upokorzeń. Szczególnie wtedy, gdy jako młody i jeszcze nieoszlifowany talent podejmował wyzwania zawodowe. W ostatnim wywiadzie wspomniał dawne upokorzenia. Takich ekscesów nikt się nie spodziewał!

Ben Affleck został upokorzony? Wszystko przez jedną rolę!

Ben Affleck niedawno był gościem Jamesa Cordena w "The Late Late Show with James Corden". W rozmowie z prezenterem aktor wspomniał o roli, która była dla niego bardzo trudna. Przytoczył tam historię o serialu "Buffy the Vampire Slayer", gdzie wcielił się w drugoplanową postać koszykarza. Okazało się, że w trakcie pracy nad ujęciami nie wszystko poszło tak, jak trzeba.

"Byłem naprawdę przerażony, a potem, kiedy poszedłem zobaczyć film z moimi przyjaciółmi... Brzmiało to zupełnie inaczej. I w tym momencie zdałem sobie sprawę, że ponownie nagrali moją linię dialogową" - wyznał.

Reklama

I doprecyzował, mówiąc: "Było tak źle. Potrzebowali mnie na scenie, ale reżyser najwyraźniej powiedział: Znowu nie słyszę głosu!".

Zdaniem aktora, wcale nie wypadł tak źle i zrobił wszystko poprawnie, jednak twórcom nie spodobała się jego realizacja ze względu na barwę głosu, którą postanowili zmienić.

Ben Affleck dwukrotnym laureatem Oscara

Ostatecznie jednak całe zamieszanie wyszło aktorowi na dobre, ponieważ teraz jest jedną z największych gwiazd Hollywood.. Na swoim koncie ma role w takich megahitach jak  "Ciemny koniec ulicy" czy "Buntownik z wyboru". Do tej pory zdobył już dwa Oscary oraz trzy Złote Globy.

Ben Affleck i Jennifer Lopez - historia miłości

Gwiazdor słynie również ze związku z Jennifer Lopez, z którą wziął ślub w ubiegłym roku. Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest iście filmowa. Para poznała się w 2001 roku i długo starała się ukrywać swój związek przed opinią publiczną. Wówczas plotki i przecieki informacji tylko pobudzały ogólne zainteresowanie obojgiem celebrytów.

Ostatecznie para zdecydowała się ujawnić swoją relację. Wówczas ich związek szybko wszedł na wyższy poziom - Affleck oświadczył się Lopez i zakochani planowali ślub, ale tuż przed nim rozstali się. Miało to związek z krytyką, która zaczęła spływać na parę w sieci. Ostatecznie w ubiegłym roku postanowili do siebie wrócić i wreszcie stanęli na ślubnym kobiercu.

Zobacz też:

Jennifer Lopez na Grammy aż wyszła żyłka na czole. Wkurzył ją Ben Affleck

Jennifer Lopez zdemaskowana przez polską projektantkę! Zdjęcia gwiazdy z przymierzalni robią furorę

Oni powiedzieli sakramentalne "tak" w 2022 roku. Czy ich miłość przetrwa?

Jennifer Lopez popełniła straszną gafę. Co założyła na pogrzeb milionera?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy