Reklama
Reklama

Oni powiedzieli sakramentalne "tak" w 2022 roku. Czy ich miłość przetrwa?

Sezon ślubny 2022 mamy już za sobą. Obrączki pokazały się na dłoniach wielu gwiazd z zagranicy. Przypominamy, którymi zaślubinami żył świat w minionym roku!

Jennifer Lopez (53 l.) i Ben Affleck (50 l.)

To był najgłośniejszy ślub tego roku! Historia związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest iście filmowa. Para poznała się w 2001 roku. Przez jakiś czas usiłowali ukrywać przed mediami swój związek, co tylko podsyciło spekulacje. Kiedy w końcu się ujawnili, stali się najgorętszą aktorską parą Hollywood. Planowali już ślub, ale w 2004 roku ich związek się rozpadł. Powodem było wścibstwo tabloidów.

Reklama

Sytuacja nabrała rumieńców, kiedy po prawie dwudziestu latach gwiazdy ponownie zaczęły lśnić w swoim pobliżu. W 2021 roku para oficjalnie  się zeszła! Dojrzalsi oraz z większym bagażem doświadczeń pobrali się 16 czerwca w Las Vegas. Dla takich sław jeden ślub to jednak za mało - miesiąc później para pobrała się ponownie! Tym razem w olbrzymiej willi aktora, w towarzystwie tłumu przyjaciół z branży oraz dzieci z poprzednich związków.


Britney Spears (41 l.) i Sam Asghari (28 l.)

To kolejna para z burzliwą historią. Sam Asghari jest tancerzem w zespole występującym na koncertach Britney, a także trenerem personalnym. Para ogłosiła swój związek w 2017 roku, co od razu wzbudziło spore zainteresowanie ze względu na różnicę wieku.

Britney i Sam przetrwali razem wiele trudnych chwil. Sam publicznie wspierał partnerkę podczas jej sądowych batalii o uwolnienie się spod kurateli ojca. Zwycięstwo nie zakończyło jednak problemów pary. Niedługo potem okazało się, że Britney poroniła. Związek przetrwał jednak i tę tragedię. 9 czerwca partnerzy powiedzieli sobie "tak" na ślubnym kobiercu. Jednak nawet ten szczęśliwy finał nie obył się bez dramatycznego epizodu - na ślub próbował wtargnąć były mąż Britney, Jason Alexander, grożąc jej nożem!


Mary Elizabeth Winstead (38 l.) i Ewan McGregor (51 l.)

Swoją obecną żonę aktor poznał na planie serialu "Fargo". Nic nie zwiastowało, że ta znajomość przerodzi się w coś więcej, bowiem w tym czasie Ewan McGregor pozostawał w długoletnim związku z Eve Mavrakis, z którą ma cztery córki. W 2017 roku jednak wniósł pozew o rozwód, a media zaczęły spekulować, że doprowadziła do tego właśnie znajomość z Mary Elizabeth. Tak było w istocie. W 2020 roku aktorka w wywiadzie dla Glamour powiedziała:

"Po raz pierwszy w życiu zaczynam od nowa jako dorosła osoba (...) zmiana jest dobrą rzeczą i jest w porządku nie wiedzieć, gdzie ta zmiana cię zaprowadzi"

Jeszcze zanim gwiazdy upubliczniły swój związek, przyszedł na świat ich syn. Skromna, prywatna ceremonia ślubna odbyła się w Los Angeles w kwietniu tego roku.

Kirsten Dunst (40 l.) i Jesse Plemons (34 l.)

Ślub tej aktorskiej pary był zwieńczeniem sześcioletniego związku. Oboje strzegą przed mediami szczegółów dotyczących swojego prywatnego życia, ale o charakterze swojej relacji mówią chętnie, podkreślając, że są dla siebie stworzeni. Para jeszcze przed ślubem doczekała się dwóch synów i nie ukrywała przed mediami, że planuje w końcu sformalizować związek. Ceremonia została jednak odłożona z powodu pandemii i ostatecznie odbyła się w czerwcu na Jamajce. Było to pewnym zaskoczeniem, gdyż para nie zapowiedziała finalnego terminu tej uroczystości.


tai

Rita Ora (32 l.) i Taika Waititi (47 l.)

Para upubliczniła swój związek w 2021 roku. Reżyser i aktor, twórca oscarowego "Jojo Rabbit" związał się z brytyjską piosenkarką po rozstaniu z pierwszą żoną. Oboje są bardzo powściągliwi w publicznych wypowiedziach na prywatne tematy, jednak wśród znajomych uchodzą za bardzo zgraną parę. Zaręczyny i ślub zostały nie tyle ogłoszone, co raczej nieoficjalnie dostrzeżone - jeden z przyjaciół pary skomentował: 

"Po prostu zbliżali się do siebie bardziej i bardziej, aż w końcu powiedzieli do siebie niemal jednocześnie: "Chcę wziąć z tobą ślub". To bardzo romantyczne i bardzo charakterystyczne dla ich relacji"

Prywatna, skromna uroczystość odbyła się w Londynie w sierpniu bieżącego roku.

Kourtney Kardashian (43 l.) i Travis Barker (47 l.)

Członkini celebryckiego klanu Kardashianów ze swoim obecnym mężem, muzykiem Travisem Bakerem, zna się od dzieciństwa. Mieszkali blisko siebie, wspólnie jadali i trenowali. Przyjaźń kwitła mimo kolejnych związków obojga, aż w końcu przerodziła się w coś więcej. W 2021 roku ogłosili, że są parą i wkrótce potem doszło do romantycznych zaręczyn. W 2022 roku definitywnie zakończył się okres narzeczeństwa.

Wielokrotne zaślubiny okazują się tegorocznym trendem, bowiem ta para pobrała się aż trzy razy. Najpierw odbył się iście amerykański ślub w Las Vegas, jednak nie miał on mocy prawnej. 15 maja odbyła się skromna i prywatna uroczystość cywilna, zaś 22 maja huczna ceremonia we Włoszech. Wśród tłumu znanych gości i w kontrowersyjnych kreacjach para powiedziała sobie "tak" po raz trzeci.

Brooklyn Beckham (23 l.) i Nicole Peltz (27 l.)

Brooklyn, syn legendarnego piłkarza, bardziej niż ze swych skromnych dokonań znany był z romansów i klubowego trybu życia. W końcu jednak ktoś podbił jego serce - starsza o pięć lat amerykańska aktorka Nicole Peltz. Para poznała się w 2017 roku. Minęło trochę czasu, zanim zaczęli randkować, jednak kluczowa dla ich związku okazała się... pandemia koronawirusa.

W obliczu lockdownów para postanowiła zamieszkać razem, co bardzo ich zbliżyło. W 2020 roku się zaręczyli, ale z powodu przedłużającej się pandemii na ślub czekali prawie dwa lata. W końcu 8 kwietnia powiedzieli sobie "tak" w posiadłości Nicoli na Florydzie, zwieńczając to wydarzenie huczną imprezą w otoczeniu gwiazd. Co ciekawe, oboje postanowili nosić podwójne nazwisko Peltz-Beckham!

Zobacz też:

Najgłośniejsze afery 2022 roku. Przez ostatnich 12 miesięcy żyliśmy ich kłótniami i szaleństwami

Paulina Smaszcz zarobi na tym fortunę. "Kobieta Petarda" rusza z nowym biznesem

Iwona Wieczorek: Zatrzymanie Pawła P., a teraz taka sensacja z Sopotu! Niewiarygodne, co ujawniła!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama