Reklama
Reklama

Beata Kurpas to nowa uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości" szuka mężczyzny, który ją zdominuje! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Emocje sięgają zenitu, a do programu "Love Island. Wyspa miłości" dołączają kolejni uczestnicy! Oto szczegóły dotyczące Beaty Kurpas, 25-latki, która na pewno zaciekawi niejednego mężczyznę o silnym charakterze. Oto jej tajemnice!

Gdzie oglądać nowe odcinki "Love Island. Wyspa miłości"?

Nowa edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" trwa w najlepsze. Karolina Gilon i ekipa singli podbijają serca widzów od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o 21:00 w TV4. Najnowsze odcinki 7. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można obejrzeć także na stronie polsatgo.pl oraz w aplikacji Polsat Go.

Na czym polega "Love Island. Wyspa miłości"?

Każda edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" rozpoczyna się od przedstawienia uczestników, którzy na kilka tygodni wprowadzają się do luksusowej willi bez telefonów komórkowych, dostępu do Internetu czy kontaktu z bliskimi osobami. 

Reklama

Ich przygoda w programie zaczyna się od wybrania partnera. W każdym odcinku pojawiają się nowi domownicy, których celem jest "zdobycie" czyjejś drugiej połówki. Z kolei obecni mieszkańcy stają przed wyborem, czy na pewno chcą sparować się z kimś innym. Jako że nikt nie może być samotny na wyspie, to uczestnicy bez pary opuszczają wille.

Kim jest Beata Kurpas?

Beata ma 25 lat. Od siedmiu lat mieszka w Anglii, gdzie odnalazła swoje miejsce. Pracuje jako rekruter. Chociaż dobrze jej się mieszka za granicą, nie wyklucza przeprowadzki do Polski gdyby w jej sercu ktoś zamieszkał na stałe. Jest wybredna, ma silny charakter, ale szuka mężczyzny zdecydowanego, który w związku będzie dominował. Potrzebuje silnej ręki, która ją poprowadzi przez życie. 

W związku liczy się dla niej szczerość, lojalność. Lubi wysokich brunetów z pięknym uśmiechem. Beata swoją mamę uważa za najlepszą przyjaciółkę. Ufa jej, ceni rady i jest dla niej największym wsparciem. Jest związana z rodziną: mamą i bratem - stanowią zgrane trio.

Czytaj też:

Klaudia i Patryk pożegnali się z "Love Island". Ostry konflikt między Alicją a Olą [POMPONIK EXCLUSIVE]

"Love Island": Romantyczne spotkanie Oli z Wojtkiem i... intymne pytania w Kręgu Ognia!

Nagłe zmiany w willi "Love Island"! Kinga odpadła z programu! Oto, co nam wyjawiła [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TV4 | Polsat | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy