Reklama
Reklama

Barbara Pasek została po raz pierwszy mamą! Urodziła w Grecji. Kim jest ojciec dziecka?

Barbara Pasek (31 l.), była dziennikarka „Dzień Dobry TVN” została mamą. Jak ujawniła, poród odbył się w Grecji, a przyjście na świat dziecka świętowało „stado greckich cioć i wujów”. Podzieliła się także radami dotyczącymi porodu drogami natury. Główna wskazówka przyda się także w sytuacjach niezwiązanych z porodem.

Barbara Pasek, była dziennikarka „Dzień Dobry TVN”, specjalizująca się w życiu gwiazd i w takim charakterze pojawiająca się także w prowadzonym przez Agnieszkę, wówczas jeszcze Szulim, programie „Na językach”, mieszka obecnie w Grecji, skąd pochodzi jej narzeczony. 

Kilka tygodni temu Pasek za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że spodziewa się dziecka

Barbara Pasek została mamą

Jak wynika ze zdjęć, zamieszczonych na Instastory, synek jest już na świecie. Barbara ujawniła, że z okazji jego przybycia na świat, w Grecji pojawiła się mocna reprezentacja z Polski, która dołączyła w świętowaniu do „stada greckich cioć i wujków”. 

Reklama

Jak ujawniła Pasek, poród w greckim szpitalu odbył się bez skalpela i przy okazji postanowiła rozwiać wątpliwości dotyczące naturalnego porodu. Jak wyjaśniła, najważniejsze to… oddychać. 

Była dziennikarka "Dzień Dobry TVN" dzieli się doświadczeniem

Akurat to dość uniwersalna wskazówka, która przyda się także w sytuacjach niezwiązanych z porodem. Jak napisała Pasek na Instastory:

"Kiedy jest OK – oddychaj. Kiedy boli – oddychaj. Kiedy potrzebujesz się uspokoić – oddychaj. To tak bardzo pomaga!!! Idź na poród jako wojowniczka, silna, dorosła kobieta, a nie grzeczna dziewczynka (…) To szpital jest dla Ciebie, a nie odwrotnie. Nie bój się mówić, czego potrzebujesz, na co się nie zgadzasz, jak to sobie wszystko wyobrażasz. A potem już tylko miłość…. Wysyłam Ci moc, Dziewczyno”. 

Na Instagramie Pasek posypały się gratulacje. Jak napisała prowadząca DDTVN Paulina Krupińska-Karpiel:

„Basieńko gratulacje dla Was, cudny synek”

Maffashion napisała krótko: „Gratulacje”, zaś Marcelina Zawadzka dodała:

"Ale wybrał sobie cudną mamę". 

Zobacz też:

Basia Pasek w ciąży! Ukrywała to przez sześć miesięcy

Gwiazda DDTVN ogłosiła radosne wieści! Nikt się nie spodziewał

Basia Pasek pozuje z ciążowym brzuszkiem. Jest w 9. miesiącu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Pasek | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy