Reklama
Reklama

Gwiazda DDTVN ogłosiła radosne wieści! Nikt się nie spodziewał

Barbara Pasek, jedna z dziennikarek pracujących przy produkcji porannego pasma TVN, ogłosiła radosne nowiny. Okazuje się, że jej ukochany postanowił się oświadczyć!

Barbara Pasek to jedna z dziennikarek, która współpracowała przy produkcji porannego pasma w TVN. W czerwcu 2021 roku ogłosiła, że rozstaje się z formatem i ma inne plany na życie. 

Jej decyzja była dość zaskakująca. Widzowie bardzo lubili Pasek i jej kącik biznesowy. Odchodząc zapewniła, że nie rozstaje się z telewizją. 

Dziennikarka wyjaśnia, że musiała zmierzyć się ostatnio z różnymi poważnymi problemami, także zdrowotnymi. Jej zdaniem życie jest krótkie i czasami trzeba dokonać zmian i "iść w kierunku rzeczy, które czekają, a nie ma czasu, żeby je zrealizować".

Barbara Pasek zaręczona

Reklama

Ostatnio Barbara Pasek wyjechała odpocząć na wakacje na Kostarykę wspólnie ze swoim chłopakiem. Okazuje się, że to była idealna okazja dla jej partnera, by zrobić poważny krok do przodu w ich relacji. Mężczyzna, o którym niewiele wiemy poza tym, że jest przystojnym Grekiem, oświadczył się dziennikarce! 

***

Zobacz także:

Zenek Martyniuk wrócił rozczarowany z sylwestra? Do tego doszły problemy rodzinne! "Zenek się wstydzi"

Maryla Rodowicz po sylwestrze znowu atakuje byłego męża. Twierdzi, że robił jej awantury

Jacek Kurski był w izolacji tylko 40 godzin pomimo dwóch dodatnich testów?!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Pasek | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy