Reklama

Reklama

Reklama

Ashley Graham wspomina porodowy koszmar. Przy okazji podzieliła się intymnym zdjęciem

Ashley Graham (34 l.) kilka miesięcy temu na świecie powitała bliźnięta. Modelka XXL już wcześniej była matką, a teraz może poszczycić się gromadką dzieci. Kobieta niedawno wyjawiła, że przy porodzie prawie umarła, a teraz zdradziła szczegóły traumatycznego zajścia!

Ashley Graham przez lata była modelką "plus size", a teraz jest celebrytką i osobowością medialną. Fanki uwielbiają 34-latkę za to, że ta nie udaje idealnego życia w sieci i pokazuje, jak naprawdę wygląda kobiece ciało i mierzenie się z macierzyństwem.

Kilka tygodni temu Graham udzieliła szczerego wywiadu, w którym opisała swój dramat. Ashley wyjawiła, że przy drugim porodzie prawie umarła i w jej przypadku musieli interweniować medycy!

Ashley Graham przeżyła traumatyczny poród. Opowiedziała o tym fankom

Modelka na początku 2022 roku urodziła bliźnięta, a zaledwie dwa lata wcześniej na świecie powitała syna. Jak się okazuje, porody i macierzyństwo to nie jest sielanka dla 34-latki. Parę tygodni temu influencerka ze szczegółami opowiedziała o swoich dramatycznych przeżyciach podczas narodzin najmłodszych pociech.

Reklama

Teraz kobieta jeszcze bardziej otworzyła się na temat swoich traum i opowiedziała szczegóły porodu!

Ashley Graham wspomina porodowy koszmar. Przy okazji podzieliła się intymnym zdjęciem

Ashley Graham pokusiła się o opisanie swojego trudnego porodu. Kobieta przyznała, że straciła dużo krwi, nie mogła się ruszać. Położna musiała położyć ją na prześcieradle, a następnie przenieść na łóżko, w którym spędziła kolejne 4 dni. Kolejny tygodnie po rozwiązaniu również nie należały do najłatwiejszych. Celebrytka wyjawiła, że nie mogła chodzić i przez dwa miesiące nie opuściła domu.

Doceniacie jej szczerość?

Ashley Graham: wiek, kariera, rodzina

Ashley Graham urodziła się 30 października 1987 roku w Stanach Zjednoczonych. Karierę w modelingu zaczęła, gdy miała 12 lat. Jest również prezenterką i została trenerką program w MTV dla kobiet, które pragną być modelkami "plus size", następnie została sędziną w show "American Next Top Model".

Jest autorką poradnika i zwolenniczką ciałopozytywności.

Jej mężem jest filmowiec Justin Ervin. 18 stycznia 2020 roku na świat przyszedł pierworodny syn pary, a dwa lata później małżonkowie powitali bliźnięta.

Zobaczcie również:

Maciej Musiał otworzył własną knajpę. Jego mama jest dumna: "Zawsze miał wizję tego miejsca!"

Ksiądz gani Królikowskiego! "Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał?". Co unieważnieniem małżeństwa?

Ewa Szabatin biega po plaży, chwaląc się sylwetką

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Graham

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy