Reklama
Reklama

Antek Królikowski w opałach. Prokuratura zaczęła interesować się aktorem. Oto powód!

Antek Królikowski (33 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów w Polsce. Ostatnio niestety dał się jednak poznać fanom nie jako zdolny gwiazdor a ojciec, który - wedle relacji Joanny Opozdy - miga się od płacenia alimentów. Na światło dzienne już jakiś czas temu wyszły informacje, jakoby 33-latek miał nie przelewać na konto byłej ukochanej pieniędzy na ich syna Vincenta zasądzonych przez sąd. Teraz, jak donosi "Super Express", sprawą zainteresowała się prokuratura.

Publiczne przepychanki między Joanna Opozdą a Antkiem Królikowskim trwają już od ponad roku. Sprawa rzekomego niepłacenia alimentów wyszła dość przypadkowo. Wszystko przez matkę 33-latka, która wdała się w dyskusję z jedną z internautek. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w swoim instagramowym wpisie broniła syna. Kiedy Opozda przeczytała wpisy 58-latki, postanowiła, że nie będzie siedzieć cicho. W swoich social mediach umieściła wpisy oraz InstaStories, w których wyznała, że jej były partner nie płaci alimentów, dlatego musiała wystąpić do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny.

Reklama

Sądowa batalia między zwaśnionymi rodzinami trwa ponad rok. Jak się jednak okazuje, już niedługo ta sprawa może ujrzeć swój finał. Według ustaleń dziennikarzy "Super Expressu" sprawą zajął się już prokurator.

Sprawą Antka Królikowskiego zajęła się prokuratura

Według ustaleń dziennikarzy "Super Expressu", warszawska prokuratura wzięła pod lupę sprawę niepłacenia przez Antka Królikowskiego alimentów na jego syna Vincenta. Jak się okazuje, postępowanie dotyczy przestępstwa niealimentacji. Czyn ten zagrożony jest grzywną oraz karą ograniczenia lub pozbawienia wolności nawet do roku.

"Uprzejmie informuję, że postępowanie dotyczy przestępstwa niealimentacji (tj. czynu z art. 209 par. 1 k.k.). Czyn z art. 209 par. 1 k.k. zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku" - przekazała "Super Expressowi" Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Z kolei Joanna Opozda zapytana przez dziennikarzy o całą sprawę jasno mówi: "Nie będę tego komentowała".

Antek Królikowski również nie odpowiedział na pytania tabloidu.

Antka Królikowskiego od jakiegoś czasu ściga komornik

Według informacji, które parę miesięcy temu znalazły się w mediach, Antka Królikowskiego ściga też komornik, który zablokował jego konta. To właśnie przez to aktor nie może cieszyć się comiesięcznymi wpłatami za pracę.

Procedura komornicza, z która musi mierzyć się aktor, nie należy do najprostszych. Okazuje się, że jeśli kwoty z kont nie pokrywają zobowiązań, to komornik może zająć również jego wynagrodzenie (musi jednak rozesłać pismo do jego pracodawców). Wtedy wynagrodzenie za pracę aktora od razu trafia do komornika.

Jeśli to nie zadziała, to komornik musi sprawdzić, czy zadłużony ma jakieś nieruchomości lub ruchomości. Kiedy żadne z powyższych nie przyniesie odpowiedniego rezultatu, to dłużnik będzie podlegać odpowiedzialności karnej.

Joanna Opozda i Antek Królikowski - kiedy rozwód?

Joanna Opozda po porodzie skrupulatnie zajęła się opieką nad dzieckiem po tym, jak jej mąż wolał wyprowadzić się z domu i zamieszkać z nową ukochaną. Według ustaleń dziennikarzy "Super Expressu" aktorka chce zakończyć feralny związek jak najszybciej.

"Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak podchodzi do ojcostwa" - powiedziała dziennikarzom osoba z otoczenia Opozdy.

Gazeta podała również możliwy termin rozprawy rozwodowej pary. Okazuje się, że byli zakochani, na sali sądowej spotkają się najprawdopodobniej już w tym roku.

Zobacz też:

Królikowski jest odpowiedzialny za zszarganie imienia mamy? Małgorzata Ostrowska-Królikowska negatywnie oceniania w sieci

Antoni Królikowski ujawnia przelewy bankowe. Kwoty szokują! Ile może zarabiać ojciec Vincenta?

Antoni Królikowski wydał oficjalne oświadczenie. Joanna Opozda nie będzie zadowolona
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy