Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są razem od 26 lat
W show-biznesie tak długie związki, jaki mają Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka, zdarzają się bardzo rzadko. Piosenkarka i perkusista pobrali się w 2000 roku, po kilku latach związku. Doczekali się trojga pociech, a dziś tworzą duet nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Pytana o związek wokalistka, mówi o tym z dużą szczerością i dystansem.
"Po 25 latach to naprawdę każdy etap już tutaj był. To nie jest tak, że jest cały czas tak samo i dobrze. My się zmieniamy, zmienia się ta relacja, zmienia się jej temperatura" - mówiła wokalistka w niedawnej rozmowie z Pudelkiem.
Kukulska nie ukrywa przy tym, że zdarzały im się kryzysy i różne trudności. Jak jednak tłumaczy, burzliwy etap mają już za sobą. Wie natomiast, co trwale ich połączyło.
Natalia Kukulska o dopasowaniu w małżeństwie
Natalia podkreśla, że każdy kryzys da się przetrwać, jeśli dwie osoby cały czas łączy uczucie i mają wspólne priorytety. Nie zamierza przedstawiać polukrowanego, idealnego obrazu, bo związki tak nie wyglądają za zamkniętymi drzwiami.
W 2025 roku udzieliła wywiadu w BBC News Polska, który odbył się w prywatnym studiu muzycznym w jej domu. Co znaczące, także je dzieli z mężem - perkusistą. Musiało zatem pojawić się pytanie o wspólną pracę z mężem i zgranie w relacji
"No po 25 latach to człowiek musi się zgrać. I gorzej byłoby, gdybyśmy jeszcze nie byli zgrani. Chociaż nigdy nie ma tak, że można sobie zrobić pauzę od zgrywania się. Bo każdy dzień to jest zupełnie nowe wyzwanie. Każdy z nas się zmienia. Bycie ze sobą, jak się też pracuje razem, wcale nie jest takie oczywiste, jak się może wydawać. No ale nam się udaje" - mówi piosenkarka.
W kolejnych słowach wspomniała, że "po drodze były różne momenty i kryzysy", ale oboje nad sobą pracują. A teraz działają razem nad kolejnym projektem.
Natalia Kukulska szczerze o swoim mężu. To razem planują
Kiedy Kukulska rozmawiała z BBC, było to jeszcze przed jej wyjazdem na koncert do Japonii - i tuż po ogłoszeniu, że wraz z bliskimi pracuje nad musicalem o życiu jej mamy, Anny Jantar.
"Teraz pracuję z moim mężem i synem nad musicalem. Bardzo jestem ciekawa tej nowej przygody" - mówiła wtedy.
Od tamtej pory minęło trochę czasu - obecnie o produkcji wiadomo już dużo więcej. Musical "Tylko mnie poproś do tańca" będzie miał premierę jesienią 2027 roku. Zostanie wystawiony w rodzinnym mieście Jantar, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Autorkami libretta są Natalia Kukulska i Albena Grabowska, a Michał Dąbrówka i syn pary pracują nad aranżacją. Reżyserem został Sebastian Gonciarz.
Zobacz też:
Był czwartek wieczór, gdy Kukulska odezwała się publicznie. Dawno nie była tak bezpośrednia
Kukulska nie wytrzymała. Tak podsumowała zachowanie Dody za kulisami Opola
Gdy dotarło do Kukulskiej, nie potrafiła ukryć wzruszenia. Publicznie przyznała








