Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Antek Królikowski odbudowuje wizerunek po skandalu. Wrzucił kolejne zdjęcie syna

Antek Królikowski wziął udział w programie "Przez Atlantyk". Nie udało mu się jednak znaleźć tam nowych przyjaciół i sojuszników. Na jego profilu co rusz pojawiają się nowe zdjęcia z synkiem. Aktor robi co może, by odbudować nadszarpnięty skandalem wizerunek.

Królikowski pozuje z synem. Opozda publikuje smutny wpis

Antek Królikowski przechodzi bardzo trudny czas. Tabloidy niemal codziennie podejmują temat jego rozstania z Joanną Opozdą. Według medialnych doniesień Królikowski miał zostawić żonę w ostatnim trymestrze ciąży i związać się z sąsiadką Izabelą. 

Nie jest lekko. Dodatkowo Antek musi uczestniczyć w promocji programu "Przez Atlantyk" i rozmawiać z dziennikarzami na temat swojego życia prywatnego. Robi jednak co może, by ocieplić wizerunek, wrzucając do sieci zdjęcia z synkiem. Nowy wpis opublikowała także Joanna Opozda, pytając w nim, "z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata".

Reklama

Na palcu aktora próżno szukać obrączki, którą gubił już kilka miesięcy temu podczas nagrań do programu "Przez Atlantyk".

W show TVN nie udało mu się nawiązać nowych przyjaźni z celebrytami. Maja Hirsch w rozmowach z mediami mówiła wprost, że nadpobudliwy Antek działał jej na nerwy i zachowywał się jak maszyna, chcąc na siłę wszystkich uszczęśliwiać. Wspólny język udało mu się znaleźć jedynie z Liroyem, który zaimponował mu biznesem konopnym.

Na konferencji prasowej Królikowski wieszał się na innych uczestnikach - wszyscy jednak poza Liroyem unikali go i odsuwali się od niego.

Natalia Przybysz wspomina program "Przez Atlantyk". Królikowski "to nie jej team"

Kontaktu z Antkiem nie nawiązała również Natalia Przybysz, która także wzięła udział w programie "Przez Atlantyk". W rozmowie z nami zdradziła, że udało jej się zaprzyjaźnić tylko z dwójką uczestników - Zygmuntem Miłoszewskim i Renią Kaczoruk. Antek to zdecydowanie "nie jest jej team".

Swoją przygodę wspomina jako "bardzo mocne przeżycie".

Dodała, że na udział w programie zgodziła się natychmiast. Dopiero później zdała sobie sprawę, że program emocjonalnie może wiele ją kosztować.

O Antku ani słowa. Zresztą już w pierwszym odcinku dało się zauważyć, że piosenkarka z aktorem nie znalazła wspólnego języka.

Pytana, czy na statku były jakieś kryzysowe sytuacje, kłótnie czy spięcia, powiedziała, że tak, ale nie zajmowało to specjalnie jej głowy.

Zobacz też:

Na jaw wychodzą przykre kulisy rozstania Opozdy i Królikowskiego

Cugowski ma poważne problemy z pamięcią

Wojna Rosji z Ukrainą. Relacja z frontu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Natalia Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy