Reklama
Reklama

Królikowski udzielił niepokojącego wywiadu. Dziwnie się zachowywał

Antek Królikowski (33 l.) podczas konferencji prasowej z uczestnikami programu "Przez Atlantyk" udzielił Faktowi bardzo dziwnego wywiadu. Aktor gubił się w wersjach wydarzeń, plątał mu się język, stosował długie przerywniki i mówił bardzo niewyraźnie. „Jestem ogromnie dumny z Aśki i z Vincenta” - podsumował.

Antek Królikowski był jedną z gwiazd na spotkaniu z uczestnikami programu "Przez Atlantyk". Aktor miał na sobie ciemne okulary, czarne ubrania, a na piersi wstążkę w barwach flagi Ukrainy. 

Chociaż pozował na "ściance" i wypełniał swoje zawodowe obowiązki, to jego mowa ciała zdradzała, że chyba wolałby być w zupełnie innym miejscu. Przy okazji konferencji prasowej udzielił też dosyć dziwnego wywiadu...

Antek Królikowski udzielił dziwnego wywiadu

Dziennikarz Faktu zapytał, czy w obliczu hejtu, jaki spłynął na aktora (z powodu rozstania z Joanną Opozdą oraz zdrady, jakiej dopuścił się, gdy jego żona była w ciąży), rozważał to, żeby wcale nie pojawić się na konferencji.

Reklama

Aktor przyznał, że znajduje się obecnie w momencie, w którym nie bardzo może się bronić. Winni się tłumaczą?

Antek przyznał, że gdy filmuje go kamera i jest w niego wycelowany mikrofon reportera, nie będzie poruszał pewnych tematów. Później nagle troskliwie wypowiedział się o żonie i synku.

Zachowanie Królikowskiego było jednak mocno niepokojące. Cały czas gubił się w swojej wersji wydarzeń, plątał mu się język, stosował długie przerywniki i mówił bardzo niewyraźnie. Chwilami był bardzo poważny, a później żartował. 

Ciekawe, czy dotrzyma obietnicy. Królikowski planuje jednak żyć i robić to, co kocha razem z ludźmi, których kocha. Pod koniec rozmowy reporter Faktu złożył Antkowi gratulacje z racji wejścia w rolę ojca. Jak zareagował?

Przypomnijmy, że podczas spotkania z uczestnikami programu "Przez Antlantyk" aktor zwyzywał dziennikarza i przerwał wywiad. Podczas całego wydarzenia zachowywał się naprawdę dziwnie.

"Żenada",

"Niech lepiej nic nie mówi" - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Zobacz też:

Królikowski przerywa wywiad i obraża reportera! "Nie będę rozmawiał z kmiotem"

Dziennikarka TVN urodziła! Pokazała urocze zdjęcie maluszka!

Kendall Jenner walczy z problemem od lat. Wyznała to teraz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy