Reklama
Reklama

Anna Starmach zdradziła, ile zarabia. Nie jest w stanie wydać takich sum

Anna Starmach (35 l.) zdobyła się na niespotykaną szczerość. Podczas zorganizowanej w mediach społecznościowych serii pytań i odpowiedzi wyjawiła, jak wyglądają jej finanse. Fani byli w szoku, gdy zdradziła ile zarabia. Jurorka "MasterChefa" nie może narzekać na brak pieniędzy.

Anna Starmach: zarobki

Droga Anny Starmach do kariery w mediach nie należała do najtrudniejszych. Popularna kucharka wychowywała się w zamożnej rodzinie. Jej rodzice Teresa i Andrzej Starmachowie są krakowskimi historykami, kolekcjonerami sztuki i właścicielami słynnej Galerii Starmach w Krakowie. Anna kształciła się w najznamienitszych szkołach kucharskich w Europie, dzięki czemu dziś może się poszczycić ponadprzeciętnymi umiejętnościami.

Od ponad 10 lat jej jurorką w programie "MasterChef", jak również w "MasterChef Junior". Oprócz tego, celebrytka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami poradami kulinarnymi oraz opowiada o swoim życiu. 2 dni temu Anna Starmach zdecydowała się zorganizować popularną na Instagramie zabawę Q&A, czyli pytania i odpowiedzi. Internauci mogli pytać o wszystko. Nie zabrakło dociekań na temat życia osobistego oraz zawodowego kucharki. Jeden z fanów bez ogródek zapytał instagramerkę o wysokość jej zarobków. 

Reklama

Wyznanie kucharki było sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Starmach otwarcie wyznała całą prawdę. Stwierdziła, że zarabia o wiele więcej, niż wydaje.

Anna Starmach zdradziła, ile zarabia

Podczas Q&A padło znacznie więcej interesujących pytań. Oprócz kwestii związanych z finansami, Anna Starmach wyznała, jak udaje się jej łączyć intensywną pracę zawodową z wychowywaniem dzieci: trzyletniej Jagny oraz rocznego Gustawa. Kucharka podkreśliła, że rodzina zawsze jest dla niej na pierwszym miejscu. Ze względu na maluchy zdarza się jej rezygnować z zawodowych propozycji, aby mieć czas dla najbliższych.

Niestety praca, którą wykonuje Starmach nierzadko wiąże się z pewnymi ograniczeniami. W sytuacji choroby dzieci celebrytka nie zawsze ma możliwość, aby zostać w domu lub pójść na zwolnienie. Wtedy pomoc rodziny jest nieoceniona.

Zobacz też:

Tom Cruise po 10 latach w końcu pojedna się z córką?! Sensacyjne wieści z zagranicznych tabloidów!

"Sanatorium miłości": Władysław przekazał smutne wieści. Wielkie rozczarowanie tuż przed ślubem!

Antek Królikowski pojechał pod dom Opozdy i mocno się zdziwił! Smutne sceny pod drzwiami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy