Reklama
Reklama

Anna Starmach wypróbowała mnóstwo diet. Wreszcie znalazła skuteczną!

Anna Starmach jest kucharką, co nie sprzyja utrzymaniu idealnej wagi. Celebrytka przyznała, że wypróbowała kilka diet, zanim znalazła tę idealną. Teraz dzieli się jej efektami z innymi.


Anna Starmach w maju ubiegłego roku powitała na świecie drugie dziecko, synka Gustawa. Niektóre młode mamy mają problem z szybkim powrotem do wagi sprzed ciąży, jednak ten problem nie dotyczył znanej kucharki. Niestety, jak sama przyznała, zdarzało jej się walczyć z nadprogramowymi kilogramami. Jej sukcesem było nauczenie się jeść posiłki o regularnych porach.

W jej przypadku okazało się, że najważniejsze jest trzymanie dyscypliny. To jej sukces do świetnej sylwetki. Jakiś czas temu na łamach Jastrząb Post mówiła, że wcale nie jest to dla niej łatwe, ze względu na to, że w pracy musi próbować wielu potraw.

Reklama

Anna Starmach przyznała, że ćwiczenia odegrały kluczową rolę w jej dążeniu do upragnionej sylwetki.

Anna Starmach - kim jest, ile ma lat, mąż

Anna Starmach urodziła się 15 maja 1987 w Krakowie. Jest słynną, polską kucharką. kończyła z wyróżnieniem roczny kurs w paryskiej szkole kucharskiej Le Cordon Bleu, ponadto odbyła staże w renomowanych restauracjach, m.in. we francuskiej Lameloise, krakowskich Ancorze oraz restauracji w Hotelu Starym. Jest jurorką w programach "MasterChef" i "MasterChef Junior". W 2017 roku poślubiła Piotra Kuska. Rok później urodziła córkę Jagnę, a w ubiegłym roku powitała na świecie synka, Gustawa.

Zobacz też:

Rafał Grabias miażdży kreację Anny Muchy na premierze filmu Vegi! "Zemsta stylisty!"

Magda Mołek chce założyć "kościół kobiet": "Byłabym boginią!"

Dobowy rekord zakażeń w Danii. W drugim dniu bez restrykcji

Czechy. Najwyższy Sąd Administracyjny zniósł obowiązek okazywania certyfikatów szczepień

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy