Reklama
Reklama

Anna Starmach na studiach była buntowniczką! Pokazała zdjęcie z fryzurą na jeża!

Anna Starmach jest uwielbianą jurorką w programie "MasterChef". Niewielu by się jednak spodziewało, że gwiazda w swoim życiu zaliczyła poważny okres buntu i miała ścięte na krótko włosy. Na zdjęciu jest nie do poznania!

Anna Starmach w krótkich włosach wygląda nie do poznania!

Anna Starmach zyskała ogromną popularność dzięki "Master Chefie", gdzie występowała u boku Magdy Gessler oraz Michela Morona. Chociaż z początku nie dorównywała popularnością pozostałym jurorom, dziś wciąż gości na szklanym ekranie, a do tego jest twarzą rozlicznych produktów.

Odkąd jej popularność wzrosła i stała się celebrytką z krwi i kości, ludzie zaczęli się też bardziej interesować jej życiem prywatnym. Prywatnie Anna Starmach jest żoną Piotra Kuska i mamą dwójki dzieci: 4-letnią Jagnę i rocznego Gustawa.

Reklama

Ostatnio znawczyni kuchni zorganizowała na swoim Instagramie sesję Q&A, w której jej fani i fanki mogli zadać jej dowolne pytanie. Jeden z obserwujących chciał wiedzieć, jakie studia ukończyła Anna Starmach. Ta pochwaliła się, że studiowała historię sztuki, jednak to nie wszystko. Do odpowiedzi zamieściła zdjęcie ze swojego indeksu, na którym ma krótkie włosy!

Zdjęcie wzbudziło wśród jej fanów i fanek wiele emocji. Nie mogli się powstrzymać przed dopytaniem jej, dlaczego postanowiła się tak ściąć. Odpowiedź chyba zaskoczyła wszystkich, ponieważ grzeczna na co dzień gwiazda wyznała, że podczas studiów przechodziła okres buntu.

Zobacz też:

Rafał Grabias kwitnie w nowym związku. Chce zachować go w tajemnicy

Elżbieta Dmoch napisała list do fanów. "Dziękuję za taką gratkę"

Barbra Streisand skończyła 80 lat. Naprawdę miała romans z księciem Karolem?

Ed Sheeran nagrał teledysk w Kijowie. "Ukraina to dzielny kraj"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy