Reklama
Reklama
Tylko u nas

Rafał Grabias kwitnie w nowym związku. Chce zachować go w tajemnicy

Rafał Garbias nie chce komentować problemów z prawem, w jakie wpadł jego były partner Gabriel Seweryn. Absorbuje go jego nowy związek, dzięki któremu czuje, że "dostał skrzydeł".

Rafał Grabias z "Królowych życia" kwitnie w nowym związku

Rafał Grabias (32 l.) zyskał popularność dzięki występom w show "Królowe życia". Przez 18 lat tworzył, wydawało się udany związek z projektantem futer Gabrielem Sewerynem (54 l.). Ich wspólne życie, zabawne sprzeczki przyciągały przed ekrany tysiące widzów. Para jednak rozstała się. Dla wielu było to prawdziwe zaskoczenie. Tym bardziej że nie obyło się bez wzajemnych oskarżeń i "niepotrzebnego publicznego prania brudów" - jak wyraził się Gabriel Seweryn w rozmowie z Pomponikiem. 

Reklama

Zarówno Gabriel, jak i Rafał układają swoje życie osobno z nowymi partnerami. O ile o Seweryn znany jako "Vercace z Głogowa" chętnie mówi o nowym partnerze i pokazuje się z nim publicznie, o tyle Rafał trzyma swoją nową relację w tajemnicy.

W rozmowie z serwisem Pomponik uchylił jednak rąbka tajemnicy. Przyznał, że ie chce na razie upubliczniać tożsamości swojego nowego partnera.

Przyznał, że nie ma zamiaru, jak w poprzednim związku łączyć życia prywatnego z zawodowym. Nie chce wchodzić ze swoim nowym partnerem we wspólny biznes.

Rafał Grabias zdradził, że nowy związek jest dla niego szczególny. Nie chce o nim wiele opowiadać, ale relacja bardzo zmieniła jego życie.

O Gabrielu Sewerynie Rafał mói niechętnie. Słyszał o jego zatrzymaniu przez policję. Potępia łąmanie przepisów drogowych. Na pytanie, czy wiedział o kryminalnej przeszłości nowego partnera Gabriela przyznaje:

Zobacz też:

Rafał z "Królowych życia" o rozstaniu z Gabrielem. Bez emocji...

Wściekły Putin ostrzega Zachód: "Jest to broń obosieczna". Przerażająca deklaracja dyktatora!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Grabias | "Królowe życia" | Gabriel Seweryn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy