Reklama

Reklama

Reklama

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewielu o tym wiedziało: "Fajna kumpela"

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat. To już 8. rocznica śmierci aktorki, a wspomnienia o niej wciąż powracają jak żywe. Przybylska zmagała się z rakiem trzustki. Jak wspominają ją znajomi? Niewiele osób wie, że aktorka dorabiała u Zenka Martyniuka!

Anna Przybylska była uznawana za najpiękniejszą z polskich aktorek. Niestety rak trzustki zniweczył plany na przyszłość aktorki. Osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia. Ze swoim partnerem Jarosławem Bieniukiem spędziła 13 lat życia.

Anna Przybylska we wspomnieniach Zenka Martyniuka: "Fajna kumpela, przyciągała jak magnes"

Okazuje się, że Anna Przybylska, którą poznała cała Polska nie została rozpoznana przez... Zenka Martyniuka. Jak doszło do spotkania tej dwójki?

Reklama

Zanim Przybylska stała się znaną aktorką, dorabiała u Zenka Martyniuka jako stylistka i makijażystka. Król disco polo tak wspomina młodziutką Anię:

"Pamiętam to, jak dziś, był 1999 r. Ania była już wtedy popularna, ale nikomu nie dawała tego odczuć. Fajna kumpela, nie zadzierała nosa, skromna i pełna energii, która wszystkim się udzielała. Wszędzie jej było pełno, przyciągała jak magnes" - powiedział o Ani Zenek Martyniuk w wywiadzie dla "Świat i Ludzie".

Anna Przybylska i Zenek Martyniuk. Król disco polo nie poznał aktorki

Niewiele osób wiedziało, że Anna Przybylska, zanim stała się sławna, zajmowała się makijażem króla disco polo. Aktorka zaczęła wówczas pracę na planie "Złotopolskich".

"Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze "Złotopolskich" - wyznał Martyniuk w "Super Expressie".

W swojej książce "Życie to są chwile" Zenek Martyniuk napisał o Przybylskiej krótko i zwięźle: "Była popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze".

Film o Annie Przybylskiej: "Ania"

7 października 2022 roku odbędzie się premiera filmu "Ania", który jest dokumentem o życiu aktorki. O mamie, żonie i córce będzie opowiadała rodzina. Na premierze będą też znajomi aktorzy, m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Jan Englert, Andrzej Piaseczny czy Michał Żebrowski oraz reżyser Radosław Piwowarski.

Zobacz też:

Anna Przybylska na ostatnim nagraniu przed śmiercią. Jej słowa poruszają do łez

Piasek był przyjacielem Przybylskiej. Nie chciał obejrzeć prywatnego seansu. Zdradził dlaczego i wyjawił coś jeszcze!

Anna Przybylska zmagała się nie tylko z rakiem. Niewielu o tym wiedziało

Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Przybylskiej. Tych scen nie pokażą w filmie

 Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Anny Przybylskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy