Reklama
Reklama

Danuta Martyniuk udaje nastolatkę na korytarzach TVP. W tle droga torebka i Joanna Kurska!

Danuta Martyniuk (55 l.) z powodu zrzucenia 15 zbędnych kilogramów jest już lansowana w TVP jako kulinarna ekspertka "Pytania na śniadanie". Żona wokalisty disco-polo zadała szyku w korytarzach TVP w oryginalnej stylizacji. Czy to nowa "kumpelka" Joanny Kurskiej (48 l.)?

Danuta Martyniuk przed laty niechętnie i niezbyt często pokazywała się szerszej publiczności. Przez większość kariery swojego męża, Zenka Martyniuka pozostawała w jego cieniu. Aż tu nagle, niczym motyl z kokona pojawiła się w odmienionej wersji - chudsza, uśmiechnięta i z dobrym makijażem. Nic dziwnego, że jest nową ulubienicą Joanny Kurskiej.

Reklama

Danuta Martyniuk udaje nastolatkę w korytarzach TVP. Ma torebkę za 32 tysiące złotych!

Danuta Martyniuk została zaproszona do niedzielnego programu "Pytanie na śniadanie", aby podzielić się swoimi specjalnymi daniami. Dlaczego specjalnymi? Ponieważ to ulubione dania jej męża, Zenka Martyniuka.

55-latka pochwaliła się przepisami na barszcz ukraiński, ciasto ze śliwkami oraz zrazy z surówką z kapusty, które są ulubionym daniem Zenka. Wraz z Kubą Steuermarkiem rozmawiali nie tylko o gotowaniu, ale też o życiu. Padło pytanie o motywację do metamorfozy.

"Skąd przyszła motywacja? Czytałam nieprzychylne komentarze. Czytałam, że jestem za gruba, że wyglądam jak mama Zenka" - mówiła w programie Danuta. Okazuje się, że sekretem nowej sylwetki jest odstawienie słodyczy, przerywany post, owsianka na śniadanie i ćwiczenia.

Danuta zwróciła na siebie uwagę dzięki stylizacji, która nie do końca pokazuje rezultaty jej wysiłków dietetyczno-sportowych. Ubrana w żółty sweterek z golfem i żółtą puchówkę wręcz promieniała niczym słońce w "Pytaniu na śniadanie". Kurtka okazała się niezbędna, ponieważ program kulinarny odbywał się na dworze.

Do tego żona Zenka ubrała białe spodnie w kant, białe sportowe buty i... torebkę z limitowanej wersji Louis Vuitton "Monet" za 32 tysiące złotych!

ODCHUDZONA Danuta Martyniuk mknie z Joanną Kurską po korytarzach TVP. Są przyjaciółkami?

Kółko wzajemnej adoracji się zazębia, ponieważ program odwiedziła też nowa-stara szefowa Joanna Kurska. Po zakokńczonych nagraniach, żona Jacka Kurskiego odprowadziła gości po korytarzach TVP, aż na zewnątrz.

Okazuje się, ze Joanna Kurska doskonale orientuje się w gustach widzów, dlatego osobiście postanowiła zaprosić Danutę Martyninuk do śniadaniówki:

"Danutę Martyniuk do kuchni "Pytania na Śniadanie" zaprosiłam osobiście. Obserwuję jej media społecznościowe i zauważyłam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet. Wymarzona osoba do podzielenia się w naszym programie swoim kulinarnym talentem. W ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę, schudła i wygląda bardzo ładnie. Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść" - powiedziała Joanna Kurska w rozmowie z "Faktem"

W końcu dzień bez Martyniuków w TVP to dzień stracony! Zobaczie wszystkie zdjęcia odmienionej Danuty.

Zobacz też:

Danuta Martyniuk zadała szyku na weselu. "Tym razem obyło się bez awantur"

Joanna Kurska wprowadza swoje rządy w "Pytaniu na śniadanie". W tle Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk sporo schudła. Jak jej się to udało? "Postawiłam na takie ćwiczenia z internetu na brzuch..."

Disco polo wróciło do TVP. Stoi za tym Joanna Kurska

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy