Reklama
Reklama

Sekret odchudzonej figury Danuty Martyniuk. Odstawiła pożądany produkt, którego brakuje w sklepach

Danuta Martyniuk od jakiegoś czasu może się poszczycić całkiem nową, odchudzoną figurą. Okazuje się, że ten spektakularny efekt zawdzięcza odstawieniu głównie cukru. Jego braki na sklepowych półkach z pewnością ją więc nie martwią…

Danuta Martyniuk: zawirowania życiowe

Danuta Martyniuk trwa u boku swojego męża już ponad 30 lat. W przeszłości rzadko pojawiała się z nim publicznie, jakiś czas temu jednak się to zmieniło i kobieta zawitała kilka razy na salonach.

Swego czasu głośno było o niej także w związku z rozwodem jej syna, Daniela. Rozejście się jedynaka z żoną krótko po ślubie było dość szeroko komentowane w mediach, a wypowiedzi Danuty Martyniuk na temat synowej odbijały się szerokim echem.

To jednak już zamierzchła przeszłość - Martyniukowie pogodzili się z Eweliną i kiedy tylko mogą, odwiedzają wnuczkę, przy okazji spędzając miło czas z byłą synową. Ponoć też zaakceptowali nową-starą wybrankę Daniela, Faustynę. Wszystko więc zaczęło się układać.

Reklama

Dzięki czemu Danuta Martyniuk schudła?

Danuta Martyniuk może odtrąbić też sukces na innym polu. Mianowicie - udało jej się naprawdę sporo schudnąć. Już jakiś czas temu zdradziła, że ubyło jej 15 kilogramów.

Żona gwiazdora disco polo osiągnęła ten efekt zmianą diety oraz włączeniem regularnych ćwiczeń. Jaka zatem dieta okazała się zbawienna w jej przypadku? Okazuje się, że nie musiała wcale trzymać się ustalonego przez dietetyka limitu kalorii, gdyż wystarczyło przede wszystkim odstawić jeden ważny składnik.

"Ciągle słyszę pytania, co zrobiłam, by schudnąć. Moją figurę i moją urodę zawdzięczam tylko sobie i swojemu stylowi życia" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Tabloid precyzuje, że chodzi o odstawienie cukru pod wszelkimi postaciami. Oprócz tego, w odstawkę poszły również ziemniaki.

Braki na sklepowych półkach słodkiego kryształu zatem Danucie Martyniuk raczej nie będą spędzać snu z powiek...

Myślicie, że Zenek również przejdzie na dietę?

Zobacz też:

Wychudzona Danuta Martyniuk pokazała się w Białowieży

Danuta Martyniuk zadała szyku na weselu

Reprezentant Polski pokazał zmasakrowaną twarz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy