Reklama
Reklama

Popek dyplomatycznie o Kurskiej: wydaje się, że wie, na czym polega praca w telewizji

Anna Popek (54 l.) to jedna z najbardziej znanych gwiazd telewizji polskiej. 54-latka od lat pracuje jako dziennikarka i prezenterka. Może więc pochwalić się ogromną wiedzą na tematy związane z tą branżą. Niedawno zabrała głos w sprawie powrotu Joanny Kurskiej do TVP.

Anna Popek popularność i uznanie widzów zdobyła w 1999 roku, kiedy dołączyła do ekipy programu TVP1 "Kawa czy herbata?". To właśnie ta śniadaniówka sprawiła, że na stałe dołączyła do dziennikarzy telewizji publicznej.

Niedawno Anna Popek udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała co sądzi o powrocie Joanny Kurskej do TVP. Słowa 54-latki mogą wprawić w osłupienie.

Reklama

Anna Popek ostro o powrocie Joanny Kurskiej do TVP

W sieci pojawiło się niedawno dość sporo informacji na temat powrotu Joanny Kurskiej do pracy w telewizji. Żona byłego już prezesa TVP będzie teraz pracować jako "szefowa" programu "Pytanie na śniadanie".

Dziennikarka portalu jastrzabpost.pl postanowiła porozmawiać z Anną Popek i zapytać się jej co sądzi na temat zmian, jakie zaszły w Telewizji Polskiej. Popek wyjawiła, że według niej "Pytanie na Śniadanie" cechuje się wysoką jakością. Dziennikarka dodała również, że wyniki oglądalności są wysokie i wszystko idzie w dobrą stronę.

"Wydaje mi się, że udało się stworzyć wysoką jakość Pytania na Śniadanie. Wyniki oglądalności pokazują, że to szło w dobrą stronę, bo zdaje się, że główny konkurent "Pytania na Śniadanie", czyli "Dzień Dobry TVN", w tej konkurencji wypada trochę gorzej. Ten cel, który zawsze był, nawet kiedy ja pracowałam w "Pytaniu na Śniadanie", to zawsze sprawdzaliśmy wyniki oglądalności, kto osiągnął lepsze, czy podoba się to, co robimy widzom" - wyjawiła Popek.

Dodatkowo Anna Popek postanowiła poruszyć temat Joanny Kurskiej, która niedawno wróciła do TVP. 54-latka wyjawiła, że nie wie, w jakim kierunku pójdzie nowa szefa, jednak wydaje jej się, że Joanna sprawdzi się na nowym stanowisku.

"Myślę, że to jest i zasługa szefostwa i prowadzących, tematów, być może ładnej oprawy. Myślę, że ten kierunek był dobry. Nie wiem, w jaką stronę pójdzie nowa szefowa, ale wydaje mi się, że wie, na czym polega praca w telewizji i będzie kontynuowała tak pracę, żeby było nie gorzej, tylko lepiej" - powiedziała Popek.

Anna Popek - kariera w TVP

W lipcu 1999 roku została prezenterką TVP1, dla której prowadziła poranny program "Kawa czy herbata?". Od kwietnia do czerwca 2016 roku prowadziła talk-show "Świat się kręci". Od lutego do czerwca 2017 roku współprowadziła poranny program "Dzień dobry, Polsko!". Była prowadzącą dwóch edycji programów rozrywkowych TVP2 "Załóż się" i "Takty Nietakty", a także współprowadzącą program "Pytanie na śniadanie". Prowadziła program "Halo Polonia" dla TVP Polonia i program TVP Info "Wstaje dzień". Od września 2017 roku współprowadzi "Wielkie Testy TVP".Zobacz także:

Anna Popek zapytała fanów o radę. Wytknęli jej źle dobrany stanik

TVP kusi nogami Popek i zachęca do oglądania porannego programu
Anna Popek zdradziła tajemnicę punktacji na Eurowizji. Co sądzi o zachowaniu Idy Nowakowskiej?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | Joanna Kurska | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy