Reklama

Reklama

Reklama

Anna Kalczyńska zostaje w TVN. Rozenek jej nie wygryzła. Zdradziła też, o co chodziło z "nowymi wyzwaniami zawodowymi"

Anna Kalczyńska w czerwcu zapowiadała, że czekają ją nowe wyzwania jesienią. W związku z przetasowaniami w TVN i odejściem dyrektora programowego Edwarda Miszczaka pojawiły się plotki, że ona też porzuca "Dzień Dobry TVN", bo wygryzła ją Małgorzata Rozenek-Majdan. Nic z tego. Dziennikarka zostaje w śniadaniówce...

Anna Kalczyńska zostaje w "Dzień Dobry TVN"

Anna Kalczyńska od ośmiu lat prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Początkowo jej partnerem był Robert Kantereit potem Jarosław Kuźniar, a obecnie występuje wraz z Andrzejem Sołtysikiem. 

Kiedy kilka tygodni temu zapowiedziała, że po wakacjach czekają ją nowe wyzwania, wszyscy byli przekonani, że odchodzi z popularnej śniadaniówki. Myśleli, że to sprawka Małgorzaty Rozenek-Majdan, która od jakiegoś czasu wspominała, że ma zamiar dołączyć do zespołu "Dzień Dobry TVN". 

Reklama

Dzisiaj już wiadomo, że "Perfekcyjna Pani Domu" faktycznie "wychodziła" sobie ten angaż. Nie jest jeszcze pewne, kto będzie jej partnerem w programie. 

Z informacji, do których dotarł Pudelek, wynika, że duże szanse ma tutaj dziennikarz Krzysztof Skórzyński, który nie tak dawno wystąpił w show "Mask Singer".

Zatem, którą z par prowadzących DD TVN zastąpi duet Rozenek-Majdan i Skórzyński? Na pewno nie Kalczyńską i Sołtysika. 

Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" potwierdziła, że nie rezygnuje z roli gospodarza w porannym programie stacji. 

Dodała, że jej partnerem nadal będzie Andrzej Sołtysik. Dziennikarka pochwaliła się też, czego dokładnie dotyczy "nowe wyzwanie", o którym wspominała jakiś czas temu, a które to wywołało lawinę spekulacji o jej odejściu. 

Otwiera nowy rozdział swojej kariery, jako wykładowca akademicki!

Przypomnijmy, że Anna Kalczyńska jest absolwentką Kolegium Europejskiego oraz Lingwistyki Stosowanej UW, studiowała też dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. 

Ma za sobą pracę w dziale prasy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli oraz w wielu redakcjach od TVP1 do TVN. Przez 11 lat, do 2014 roku, prowadziła serwisy informacyjne TVN24. Była też reporterką stacji. 

Do grona gospodarzy "Dzień dobry TVN" trafiła w 2014 roku, zastępując Jolantę Pieńkowską.

Czy zatem grono prowadzących DDTVN powiększy się o "perfekcyjną" z partnerem, czy któryś z duetów do tej pory prowadzących program jest zagrożony? 

Zobacz też:

Kalczyńska szuka ochłody na plaży w stroju kąpielowym ze sporym wycięciem! "Czekałam na to cały rok"

Kalczyńska komentuje rozwiązanie umowy między 'Newsweekiem' a Lisem. "Nigdy nie przeprosił za obelgi"

Z kim Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN"? Zaskakujące nazwisko

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy