Reklama

Reklama

Reklama

Kalczyńska komentuje rozwiązanie umowy między Newsweek a Lisem. "Nigdy nie przeprosił za obelgi"

Anna Kalczyńska skomentowała zmianę na stanowisku redaktora naczelnego magazynu "Newsweek Polska". Wyznała, że Tomasz Lis, kierujący do tej pory tygodnikiem nie był dla niej miły przed laty: "Najwyraźniej karma wraca".

Anna Kalczyńska komentuje odejście Tomasza Lisa

Tomasz Lis po dziesięciu latach kierowania tygodnikiem "Newsweek Polska" rozstał się z wydawnictwem Ringier Axel Springer Polska. 24 maja Zarząd RASP wydał oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu współpracy z dziennikarzem. Jego miejsce na stanowisku redaktora naczelnego Newsweeka zajął Tomasz Sekielski

Reklama

Ta zmiana zelektryzowała środowisko medialne. Wielu dziennikarzy przesłało swoje gratulacje lub komentowało zakończenie współpracy Lisa z RASP. Większość komentujących dość ciepło wypowiadała się o byłym już naczelnym "Newsweek Polska". Teraz jednak głos zabrała Anna Kalczyńska. Jej wypowiedź rzuca inne światło na Tomasza Lisa.   

Prezenterka "Dzień Dobry TVN" od lat jest aktywna w sieci i chętnie komentuje sytuację w kraju. Jedną z jej opinii przed laty skomentował naczelny Newsweeka i do dzisiaj nie przeprosił za swoje obraźliwe słowa.

Internautów zainteresowały słowa dziennikarki. Byli ciekawi szczególnie rzekomych obelg. Poprosili więc wprost Kalczyńską o wyjaśnienie. Dziennikarka bez wahania odpowiedziała:

Kim jest Anna Kalczyńska?

45-letnia Anna Kalczyńska jest absolwentką Kolegium Europejskiego (College of Europe) na warszawskim Natolinie i Lingwistyki Stosowanej UW, studiowała też dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. Z mediami jest związana od 2002 roku, kiedy dołączyła do zespołu TVN24. W latach 2003-2014 prowadziła serwisy informacyjne TVN24. W 2014 roku dołączyła do ekipy prowadzących "Dzień dobry TVN", zastępując Jolantę Pieńkowską. Prywatnie od 2007 roku jest żoną Macieja Maciejowskiego, z którym ma trójkę dzieci: Jana, Hannę i Krystynę.

Zobacz też:

Kalczyńska utyskuje na inflację nad sandałkami za 3,5 tysiąca złotych! W domu zapanował "tryb awaryjny". "Poszłam w luksus"

Skandal na oczach całego świata. Tak przywitali Meghan i Harry'ego

Piers Morgan zakpił z Meghan Markle. "Czy w tym momencie przybyła ciocia Meghan?"

Cichopek zmieniła prawnika i chce zmienić polubowne ustalenia z Hakielem. "Miło nie będzie"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska | Tomasz Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy