Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Sekielski zakpił ze wszystkich? Sprytnie mylił tropy…

Tomasz Sekielski (48 l.) dopiero co wypytywał Marcina Mellera, czy przyjąłby stanowisko redaktora naczelnego tygodnika „Newsweek”. Zapewne już wtedy miał świadomość, że posada jest już zajęta. Dopiero dzisiaj to przyznał…

Minął tydzień, odkąd wydawca „Newsweeka Polska”,  Ringier Axel Springer Polska poinformował o rozwiązaniu współpracy z wieloletnim redaktorem naczelnym tygodnika, Tomaszem Lisem. Lis był związany z polską edycją „Newsweeka” niemal od początku. Objął funkcję naczelnego zaledwie pół roku po rynkowym debiucie tygodnika i pełnił ją przez 10 lat i 2 miesiące. 

Przez kilka pierwszych lat łączył stanowisko redaktora naczelnego „Newsweeka” z prowadzeniem autorskiego programu „Tomasz Lis na żywo” w TVP. Kiedy 25 stycznia 2016 program zniknął z anteny TVP, Lis zaczął prowadzić cotygodniowy program „Świat_pl” w Onecie. Wraz z rozwiązaniem umowy z RASP, Lis traci również „Świat_pl”. Ringier Axel Springer Polska oficjalnie  nie ujawnia powodów rozstania, jednak w tle pobrzmiewają plotki o mobbingu. 

Reklama

Tomasz Sekielski myli tropy...

Przejściowo stanowisko naczelnego objął dotychczasowy wicenaczelny, Dariusz Ćwiklak, a na „giełdzie nazwisk” zawrzało. Spora w tym zasługa Tomasza Sekielskiego, który sprawiał wrażenie, jakby chciał aktywnie włączyć się w poszukiwania następcy Lisa i nawet wypytywał Marcina Mellera, byłego prowadzącego „Dzień Dobry TVN”, byłego naczelnego „Playboya” i wieloletniego felietonistę „Newsweeka”, czy czasem nie byłby zainteresowany taka posadą. 

Wszystko wskazuje na to, że Sekielski, zadając Mellerowi takie pytania, świetnie już wiedział, co w trawie piszczy…Dzisiaj zamieścił na swoim Facebooku i na Instagramie następujący wpis: 

Jednocześnie zapewnił, że nowa posada nie przeszkodzi mu w kontynuowania dziennikarskich śledztw i kręceniu filmów na ten temat. Sekielski, który wraz z bratem prowadzi firmę producencką, mającą na koncie bijące rekordy popularności filmu o pedofilii w Kościele Katolickim, uspokaja w swoim wpisie: 

Zobacz też:

Edyta Górniak pękła. "Okłamałam całą Polskę. Po 15 latach powiem prawdę"

Daphne Joy prezentuje obłędne kształty. Biała sukienka robi furorę

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Sekielski | Tomasz Lis | Nesweek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy