Reklama
Reklama

Anna Kalczyńska zmienia pracę? Ogłosiła to na Instagramie! „Już dawno powinnam to zrobić”

Anna Kalczyńska (46 l.) rezygnuje z pracy w TVN-ie? Prezenterka telewizyjna dodała smutny wpis na Instagrama. Straci karierę przez Ekskluzywnego Menela? Ciąg dalszy afery!

Anna Kalczyńska zmieniła pracę?

Prowadząca program śniadaniowy, Anna Kalczyńska, podzieliła się z obserwatorami tajemniczym wpisem, w którym zapowiedziała, że wkracza na nową drogę zawodową. Nie podała jednak żadnych szczegółów nowego projektu, w którym bierze udział.

Do tej pory nie udało się również ustalić, czy kobieta zmieniła pracę, ponieważ rezygnuje z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Pozostaje więc czekać na rozwój wydarzeń. Oby nowa praca Ani okazała się tylko dodatkiem do dotychczasowej posady.

Anna Kalczyńska szydziła z problemów Ekskluzywnego Menela

Reklama

Anna Kalczyńska rozpętała burzę w sieci po tym, jak w jednym z odcinków "Dzień Dobry TVN" zbagatelizowała problemy znanego polskiego blogera występującego pod pseudonimem Ekskluzywny Menel. Mężczyzna zmaga się bowiem, z kryzysem rodzicielskim po tym, jak został ojcem dwójki dzieci i jest na tyle zestresowany całą sytuacją, że poddał się wazektomii, by zapobiec kolejnym ciążom jego partnerki.

Zaskakującą decyzję blogera krytycznie skomentowała prowadząca program, Kalczyńska, która nie żałowała gorzkich słów i pouczeń.

Mężczyzna nie omieszkał skomentować jej zachowania w mediach, zauważając, że jako dziennikarka pozwoliła sobie na zbyt wiele nawet, jeśli prywatnie nie pochwala jego zachowania.

Zobacz też:

Marcelina Ziętek odsłania pośladki w skąpym fartuszku. Tak przygotowywała grilla dla Żyły...

Wielkie zmiany w życiu Katarzyny Cichopek! Tym razem mówi o tym głośno!

Hollywoodzki gwiazdor przyjechał do Polski, by spotkać się z uchodźcami z Ukrainy

Sondaż: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania, Donald Tusk - nieufności

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska | Kamil Pawelski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy