Reklama
Reklama

Ania z "Rolnik szuka żony" pozuje Kubie, a ten planuje zakup auta

Ania z "Rolnik szuka żony" już za kilka tygodni zostanie mamą. Na razie kaliszanka wyjechała na zimowe ferie z dziećmi swojego narzeczonego Kuby Manikowskiego. Mężczyzna zrobił im zdjęcie, które skłoniło go do zrobienia planów na przyszłość.

Ania Derbiszewska wzięła udział w randkowym show "Rolnik szuka żony". Na początku nic nie zapowiadało, że znajdzie w programie swoją drugą połówkę. Wręcz przeciwnie. Po kilku dniach spędzonych na gospodarstwie z kandydatami rolniczka była przekonana, że odeśle ich wszystkich. Postanowiła dać szansę Kubie, jednak nie robiła sobie wiele nadziei.

Reklama

Ania z "Rolnik szuka żony" związała się z Kubą

Widzowie byli rozczarowani wyborem Ani, tym bardziej że okazało się, iż mężczyzna ma już trójkę dzieci. Ania Derbiszewska wbrew wszystkim postanowiła związać się z Kubą.

"Kuba jest spełnieniem moich oczekiwań... Ja przy Kubie czuję się szczęśliwa i mogę powiedzieć, że faktycznie jest to osoba, której poszukiwałam. Myślę, że to się nam uda. Nie chcę zapeszać, ale myślę, że wszystko ku temu prowadzi" — powiedziała 35-latka.

Już w grudniu Ania i Kuba zaręczyli się, a w specjalnym odcinku "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Martą Manowską wyjawili, że spodziewają się dziecka.

Ania z "Rolnik szuka żony" na feriach z synami Kuby

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski kilka dni temu wrócili z Pobierowa, gdzie postanowili wypocząć. Teraz przyszedł czas, by narzeczony rolniczki zabrał na ferie swoich synów. Wolny czas z dziećmi upłynął im doskonale. Ania oczywiście dołączyła to tej gromadki. Jak mówiła w jednej z relacji na Instagramie, świetnie dogaduje się z dziećmi Kuby. Rodzina odwiedziła łódzki park rozrywki. Kuba na koniec zrobił im wspólne zdjęcie.

"Tyle miłości i szczęścia na jednym zdjęciu dawno nie widziałem. W tym roku ferie zakończyliśmy całą ekipą w wyjątkowym miejscu. No i mieścimy się jeszcze w piątkę w jednym samochodzie, ale od czerwca trzeba będzie pomyśleć o czymś większym" - napisał pod zdjęciem.

Ania z "Rolnik szuka żony 10" nie chce wyjawić, kiedy jej dziecko przyjdzie na świat. Wiadomo jedynie, że rodzina ma się powiększyć jeszcze tej wiosny. Potem para planuje wyprawić ślub i wesele. Na pewno wyjazd na najbliższe wakacje latem muszą planować już w szóstkę. Zatem Kuba słusznie zauważył, że większy samochód dla takiej gromadki jest nizebędny.

Zobacz też:

Ania z "Rolnika" pokazała zdjęcie w sieci i zawrzało. Plotkuje się, że jest już po ślubie

Ania z "Rolnika" ma dość. Miarka się przebrała. Dostało się internautom

Oto co dzieje się w związku uczestników "Rolnika". Ludzie ją ostrzegali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ania z Rolnik szuka żony 10 | "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy