Reklama

Reklama

Reklama

Amber Heard to patologiczny kłamca. Była partnerka księcia Andrzeja ujawniła prawdę

Amber Heard (36 l.) i Johnny Depp (58 l.) od wielu tygodni są na językach całego świata. „Proces dekady” przyciąga również zainteresowanie innych gwiazd. Lady Victoria Hervey, była dziewczyna księcia Andrzeja, dała jasno do zrozumienia, że trzyma stronę Deppa.

Amber Heard: proces sądowy

W zeszłym tygodniu Amber Heard złożyła zeznania w procesie wytoczonym jej przez Johnny’ego Deppa. Przypomnijmy, że aktor pozwał byłą żonę za zniesławienie. Heard parę lat temu oskarżyła gwiazdora na łamach "The Washington Post" o przemoc fizyczną oraz psychiczną. Depp zamierza udowodnić, że jest niewinny. Żąda także 50 milionów dolarów zadośćuczynienia. Ich batalia sądowa przyciąga uwagę całego świata. Teraz swoim zdaniem na temat procesu postanowiła podzielić się 45-letnia arystokratka z Wielkiej Brytanii. Lady Victoria Hervey, która jeszcze nie tak dawno broniła Ghislaine Maxwell zamieszanej w aferę Jeffrey Epsteina skomentowała post na Instagramie, w którym oskarżyła Heard o uderzenie byłej dziewczyny, Tasyi van Ree.

Reklama

Słowa Lady Victorii Hervey, która prywatnie jest byłą partnerką księcia Andrzeja wywołały spore zamieszanie i na nowo podgrzały atmosferę towarzyszącą procesowi. Jak donosi magazyn "OK!", Heard i fotografka spotykały się od 2008 do 2012 roku. W 2009 roku gwiazda "Aquamana" została aresztowana po tym, jak wdała się w kłótnię z partnerką. Aktorka miała rzekomo uderzyć van Ree. Ostatecznie jednak zarzuty zostały wycofane.

Amber Heard to patologiczny kłamca

W 2016 r. van Ree wydała oświadczenie w sprawie incydentu z udziałem Amber Heard. Zgodziła się wycofać zarzuty, ponieważ aktorka była wówczas w trakcie zaciętej walki o rozwód z Deppem.

Chociaż van Ree nie została wymieniona z imienia i nazwiska podczas procesu Heard i Deppa, to aktor nawiązał do kłótni pary.

Proces zostanie wznowiony w poniedziałek, 16 maja. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że w sądzie może pojawić się sama Kate Moss!

Zobacz też:

Jessica Mercedes przyłapana we wstydliwym momencie. Karaś nagrał ją pomimo protestów

Marcelina Zawadzka może trafić za kratki. Uciekła przed problemami do Dubaju

Krzysztof Jackowski zdradza, jak poradzi sobie Ochman na Eurowizji: "Nie widzę szans dla Krystiana"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp | Victoria Hervey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy