Reklama

Reklama

Reklama

Amber Heard powołuje się na Kate Moss. Supermodelka włączy się w proces?

Amber Heard (36 l.) nie daje za wygraną. Była żona Johnny'ego Deppa podczas składania zeznań zupełnie niespodziewanie nawiązała do jednego ze związków gwiazdora. Heard wspominała o słynnej modelce, Kate Moss. Czy to oznacza, że wkrótce również ona stanie przed sądem? Mogłaby zeznawać w charakterze świadka.

Amber Heard i Johnny Depp: proces sądowy

Proces wytoczony przez Johnny’ego Deppa byłej żonie, Amber Heard wciąż trwa. Od 11 kwietnia gwiazdy starają się udowodnić przed sądem swoje racje. Aktor został przesłuchany jako pierwszy. Obecnie to Amber Heard składa zeznania. Gwiazda do tej pory podzieliła się już wieloma wstrząsającymi informacjami z ich związku. Wyznała m. in., że padła ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Przedstawiła również zdjęcia, której jej zdaniem mają dowodzić, że Johnny Depp jest uzależniony od alkoholu i narkotyków. W jej wypowiedziach pojawiły się także wzmianki o zdradzie, ze strony aktora. Depp miał spotykać się z inną kobietą zaraz po ślubie z Amber. Aktorka oświadczyła także, że po Met Gali w 2014 roku ówczesny mąż złamał jej nos.

Reklama

Gdy wszyscy sądzili, że w najgłośniejszym procesie dekady już nic nas nie zdziwi, 5 maja Amber Heard powołała się na byłą partnerkę Deppa, Kate Moss. Supermodelka oraz aktor byli parą w latach 1994-1997. Amber Heard niespodziewanie wspomniała o rzekomej kłótni z byłym mężem i nawiązała do analogicznej sytuacji z poprzedniego związku Deppa.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorka odwołuje się do osoby Kate Moss. Mówiła o niej także podczas procesu o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył jej w Wielkiej Brytanii w 2020 roku.

Amber Heard powołuje się na Kate Moss

Prawdopodobnie Amber Heard spodziewała się, że powołanie się na Kate Moss i rzekomą sytuację, która miała wystąpić w innym związku Deppa umocni jej pozycję przed sądem. Wiele wskazuje na to, że tak się jednak nie stanie. W momencie gdy aktorka wypowiedziała nazwisko supermodelki, adwokat reprezentujący Johnny’ego Deppa wyraźnie się ucieszył. Wielu fanów zaczęło snuć domysły na temat jego zachowania. Czy to oznacza, że supermodelka zostanie powołana na świadka? Czy Johnny Depp wcześniej poprosił ją o zaangażowanie się w sprawę? Najprawdopodobniej wcale nie musiał tego robić. 

Mówi się, że Amber Heard popełniła błąd, powołując się na Kate Moss bowiem od momentu zakończenia związku z Deppem modelka bardzo się o nim wypowiada. W 2012 roku w wywiadzie dla "Vanity Fair" z 2012 roku w następujący sposób Moss opisywała ich relację:

Zobacz też:

Krystian Ochman w towarzystwie zamaskowanych kobiet bryluje w Turynie. Występ tuż tuż

Michał Wiśniewski kolejny raz się żeni! "Nie byłem pewien, czy Pola nie ucieknie"

Grochola potwierdziła sensacyjne plotki o córce Szelągowskiej! Gwiazda TVN nie chciała, by to wyszło! "Nie dziwi mnie to"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard | Kate Moss

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy