Reklama
Reklama

Amber Heard upubliczniła kompromitujące zdjęcia. Depp doprowadzał się do nieprzytomności

Amber Heard (36 l.) przedstawiła w sądzie nowe dowody. Aktorka twierdzi, że zrobiła Johnny'emu Deppowi zdjęcia w momencie, gdy pod wpływem substancji odurzających tracił przytomność. W ten sposób pragnie udowodnić, że jej były mąż jest uzależniony od alkoholu i narkotyków.

Amber Heard i Johnny Depp: proces sądowy

Proces sądowy z udziałem Amber Heard i Johnny’ego Deppa wkroczył w nową fazę. Po serii oskarżeń o przemoc fizyczną oraz psychiczną, hollywoodzcy gwiazdorzy sięgają po broń większego kalibru. Podczas ostatniej rozprawy sądowej aktorka zaprezentowała wstrząsające zdjęcia, które wykonała, gdy Johnny Depp był nieprzytomny. Była żona aktora twierdzi, że fotografowała go w kompromitujących sytuacjach, aby zdobyć dowody na to, że mężczyzna nie miał żadnej kontroli nad własnymi uzależnieniami. Zdjęcia autorstwa Amber Heard rzucają zupełnie nowe światło na sprawę.

Reklama

36-latka zeznała przez sądem, że w pewnym momencie małżeństwa z Johnnym Deppem dostrzegła u niego pewien "wzorzec zmian w zachowaniu", który znacząco komplikował ich wspólne życie. Aktor zachowywał się odmiennie w zależności od tego, co akurat zażywał. Aktorka przyznała, że zaczęła robić zdjęcia Deppowi mniej więcej po dwóch latach wspólnego życia. Chciała dowiedzieć się, co sprawia, że jej mąż stale sięga po używki.

Zdaniem aktorki Depp nie pamiętał później żadnego z tych zachowań. W związku z tym, kobieta przypuszcza, że będzie przeczył temu, że kiedykolwiek miały miejsce.

Amber Heard upubliczniła kompromitujące Deppa zdjęcia

Przedstawione przez Amber Heard zdjęcia pokazują Johnny’ego Deppa w dziwnych pozycjach. Aktor jest na nich wyraźnie otumaniony lub nawet nieprzytomny. Na jednej z fotografii jego głowa opiera się o półkę z książkami, na innej śpi na podłodze obok łóżka.

Johnny Depp: uzależnienie od narkotyków

Drugie ze zdjęć zostało wykonane podczas wspólnej wycieczki do Tokio. W podróży towarzyszyły im dzieci aktora. Heard twierdzi, że były mąż krzyczał na nią, gdy jego dzieci Lily Rose i Jack Depp przebywały w drugim pokoju. Nazywał ją "drażniącą s**ą" i c**ą. Amber Heard zeznała, że pokochała dzieci Johnny’ego Deppa i starała się otaczać je opieką.

Na koniec aktorka wyznała, że Johnny Depp dzielił się narkotykami z jej tatą, pomimo tego, że wiedział, że mężczyzna zmaga się z uzależnieniem. Amber Heard wyznała również, że Johnny Depp nienawidził aktora Jamesa Franco i oskarżał ją o romans z nim. W maju 2014 roku wpadł w niewyobrażalny szał na pokładzie samolotu i kopnął aktorkę w plecy.

Zobacz też:

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakub Rzeźniczak odda pasek Louis Vuitton fance, która wpłaci pieniądze na jego syna

Jakimowicz po skandalu trafił do szpitala. Konieczna operacja

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z matematyki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy