Reklama
Reklama

Amber Heard zniknie z filmu "Aquaman 2"? Widzowie złożyli już petycję

Amber Heard (36 l.) i Johnny Depp (58 l.) w ostatnich tygodniach są na językach całego świata. Przeciwnicy byłej żony gwiazdora domagają się usunięcia aktorki z filmu „Aquaman 2”. W tej sprawie powstała już nawet specjalna petycja.

Amber Heard: przemoc domowa

Johnny Depp pozwał swoją byłą żonę Amber Heard w związku ze skandalicznym artykułem, który w 2018 roku ukazał się na łamach "The Washington Post". Kobieta skarżyła się w tekście, że padła ofiarą przemocy domowej. Hollywoodzki gwiazdor zarzeka się, że nic takiego nie miało miejsca. W związku z tym, wytoczył swojej byłej partnerce pozew, domagając się od niej 50 milionów dolarów odszkodowania. Heard nie pozostała mu dłużna. Niedługo później wytoczyła Deppowi kontrpozew, żądając 100 milionów dolarów. Kobieta uważa, że aktor oczernił ją, nazywając kłamcą. "Najgłośniejszy proces dekady" ruszył 11 kwietnia i potrwa do końca maja.

Reklama

Wielu internautów przypuszcza, że Amber Heard to osoba niezrównoważona. Specjaliści, którzy przeanalizowali stroje oraz zachowanie aktorki podczas rozpraw przypuszczają, że cierpi ona na poważne zaburzenia psychiczne. Fani Deppa robią, co tylko mogą, aby pomóc mu w oczyszczeniu się z zarzutów. Na TikToku powstało nawet specjalne konto, na którym wielbiciele gwiazdora publikują materiały, świadczące ich zdaniem o jego niewinności. Tym razem internauci postanowili pójść o krok dalej. Stworzyli petycję, w której domagają się wyciągnięcia konsekwencji zawodowych w stosunku do Amber Heard. Chcą, aby zniknęła z filmu "Aquaman 2". 

Amber Heard zniknie z filmu "Aquaman 2"?

Już w 2019 roku powstała petycja, mająca na celu usunięcie Amber Heard z filmu "Aquaman 2" jednak za sprawą toczącego się procesu, w ostatnim czasie liczba podpisów gwałtownie wzrosła. W związku z podejrzeniem, że Johnny Depp mógł paść ofiarą przemocy domowej, twórcy petycji pragną nagłośnić ten problem. Zaznaczają przy tym, że nie tylko kobiety, ale również mężczyźni mogą być prześladowani przez najbliższych. Do tej pory pod wnioskiem podpisały się 2 miliony osób. Wśród nich jest również aktorka McKenzie Westmore, która na Twitterze zaapelowała do wszystkich o włączanie się do akcji.

Twórcy petycji zauważają, że już w 2009 roku Amber Heard została aresztowana w związku z zarzutami stosowania przemocy domowej. Aktorka oraz jej ówczesna partnerka Tasya van Ree pokłóciły się na lotnisku. Heard była posądzana o wykręcenie swojej dziewczynie ramienia. Ostatecznie zarzuty wobec kobiety zostały wycofane. Parę lat później Tasya van Ree stwierdziła, że wydarzenia, do których doszło na lotnisku zostały źle zinterpretowane. Broniła swojej byłej partnerki i twierdziła, że wywołane przez media zamieszanie miało charakter homofobiczny.

Amber Heard: "Aquaman 2"

Widzowie już od dłuższego czasu domagają się usunięcia Amber Heard z serii filmów "Aquaman". Po raz pierwszy apelowali o wyciągnięcie konsekwencji wobec aktorki, gdy Johnny Depp został zmuszony do zrezygnowania z występu w 3. części "Fantastycznych zwierząt". Nastąpiło to wkrótce po przegranym procesie o zniesławienie. Depp nie był wówczas w stanie odeprzeć zarzutów tabloidu "The Sun", który twierdził, że Depp bił żonę. W 2020 roku Heard oświadczyła, że nie opuści planu zdjęciowego. 

Amber Heard wcieliła się w filmie w rolę superbohaterki o imieniu Mera. Premiera drugiej części planowana jest na marzec 2023 roku.

Zobacz też:

Pies Ewy Kasprzyk pogryzł dziecko. Aktorka uważa to za powód do śmiechu?

Amber Heard źle wybrała prawniczkę. To wielbicielka Johnny'ego Deppa?

Ukraina: Możemy atakować magazyny i terminale naftowe w Rosji. USA dają pełne poparcie

Inflacja w Polsce. W kwietniu wyniosła 12,3 proc. Dane GUS

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy