Reklama
Reklama

Amber Heard jest wściekła i zwalnia swój zespół. Poszło o nagłówki w gazetach

Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie, Amber Heard proces o zniesławienie. Rozprawy są transmitowane online i wywołują wiele emocji. W trakcie zeznań okazało się, że aktorka ma problemy psychiczne i prawdopodobnie to Depp wielokrotnie był ofiarą przemocy z jej strony. Media na całym świecie komentują te doniesienia, a Heard nie cieszy się dobrą opinią publiczną. Z tego powodu podjęła pewne działania...

Johnny Depp i Amber Heard: proces dekady

Amber Heard będzie wkrótce zeznawać podczas trwającego w Virginii procesu o zniesławienie, który wytoczył jej były mąż, Johnny Depp. Rozprawy można śledzić online, co sprawia, że wszystkie zeznania natychmiast są podawane przez media na całym świecie. 

Aktorka nie cieszy się dobrą opinią publiczną, a kolejne szokujące jej zachowania wychodzą na światło dzienne podczas zeznań Johnny'ego Deppa. Między innymi okazało się, że Amber zostawiła swoje odchody w łóżku byłego męża. Sytuację tę potwierdziły osoby z bliskiego otoczenia aktora. 

Reklama

Amber Heard znęcała się nad Johnny'm Deepem?

Prawdopodobnie, to Depp wielokrotnie padał ofiarą przemocy ze strony żony. W sądzie zaprezentowano wstrząsające nagranie ich rozmowy. "Powiedz ludziom, że to była równa walka i zobaczymy, co na to jury albo sędzia. Powiedz to całemu światu: "Ja, Johnny Depp, mężczyzna, jestem ofiarą przemocy domowej" i zobaczymy, jak wiele osób ci uwierzy albo stanie po twojej stronie" - mówiła Heard.

Kliniczny psycholog sądowy, specjalizujący się w terapii par, zapoznał się z aktami sprawy i spędził z Amber aż 12 godzin. Wnioski z badania były zaskakujące, okazało się bowiem, że Heard cierpi na dwa zaburzenia osobowości: bordeline i osobowość histrioniczną.

Amber Heard zwalnia speców od PR

New York Post informuje teraz, że Amber Heard zwolniła swoich ekspertów od PR z firmy Precision Strategies. Aktorka uważa, że nie spełniają oni swojej roli, prasa pisze o niej w negatywny sposób, a ona "nie lubi niekorzystnych nagłówków". Dodatkowo jest "zirytowana, że jej historia nie jest opowiadana efektywnie". Na ich miejsce zatrudniła już nowy zespół. Pracę przejęła firma Shane Communications, którą zarządza David Shane. 

***

Zobacz także:

Bosak o chorobie. W Polsce nikt nie dawał mu większych szans. "Chciałem zniknąć"

Antoni Królikowski całował się z kochanką na ulicy. Już nie zamierza się ukrywać?

Katarzyna Cichopek padła ofiarą celebrytów? To oni mogli założyć podsłuchy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama