Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek padła ofiarą celebrytów? To oni mogli założyć podsłuchy

Katarzyna Cichopek (39 l.) mogła paść ofiarą złośliwości i nienawiści swoich kolegów i koleżanek ze świata show biznesu. Zdaniem detektywa Krzysztofa Rutkowskiego nagrania, które niedawno trafiły do mediów zostały wykonane przez osoby należące do branży. Dlaczego tak bardzo komuś zależało na udowodnieniu zdrady aktorki?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: podsłuch

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela od wielu tygodni nie przestaje budzić emocji. Wszyscy zastanawiają się, co musiało wydarzyć się w ich związku, że zdecydowali się zakończyć swoją relację. Już w momencie ogłoszenia rozpadu małżeństwa przez gwiazdorską parę, internauci zaczęli snuć przypuszczenia, że Marcin Hakiel mógł dopuścić się zdrady. Wiele osób podejrzewało, że mężczyzna przechodzi kryzys wieku średniego. Miały o tym świadczyć spore zmiany w wyglądzie. Tancerz zaczął ubierać się w sportowe ubrania i przefarbował włosy na platynowy blond.

Reklama

Z czasem zaczęły pojawiać się przypuszczenia, że za rozpad małżeństwa może odpowiadać także Katarzyna Cichopek. Plotki o jej rzekomo zażyłej znajomości z Maciejem Kurzajewskim dawały do myślenia. W końcu okazało się, że para prowadzących "Pytanie na śniadanie" była podsłuchiwana. Na jaw wyszły prywatne rozmowy celebrytów. Komu mogło zależeć na tym, aby skompromitować Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? Detektyw Rutkowski ma swoje podejrzenia.

Katarzyna Cichopek padła ofiarą celebrytów?

Detektyw Rutkowski już jakiś czas temu oferował Katarzynie Cichopek pomoc w dochodzeniu sprawiedliwości. Nie wiadomo, czy celebrytka zdecyduje się skorzystać z usług jednego z najsłynniejszych polskich detektywów. Rutkowski posiada wszakże spore doświadczenie w tego typu sprawach i z pewnością mógłby wyjaśnić wiele wątków. Jego zdaniem przyczyną zainstalowania podsłuchów była konkurencja i zawiść, panujące w branży show biznesu. 

Kto z otoczenia Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego mógłby się dopuścić czegoś takiego? Ostatecznie prawda na pewno wyjdzie na jaw. 

Zobacz też:

Jolanta Kwaśniewska została "poinformowana" o rozpadzie małżeństwa. "Nie sądziłam, że taka jestem"

Met Gala 2022: Oto prowadzący! Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King, Lin-Manuel Miranda

Tajemnica supernowej 2014C. Nie powinna zawierać wodoru. Astrofizycy wiedzą już, skąd się wziął

Wojna w Ukrainie. Generał Walerij Gierasimow ranny pod Iziumem. Został pilnie ewakuowany

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy