Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek i Hakiel: test małżeński ujawnił wszystko. Odpowiedzi zaskoczą nawet ich znajomych

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel niedługo przestaną być małżeństwem, choć wydawali się parą idealną przez 17 lat. Na Instagramie dodawali urocze zdjęcia, deklarowali o swojej miłości i uczuciach, aż wszystko się... zepsuło.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie w marcu tego roku. Już niedługo ich małżeństwo przejdzie do przeszłości, a tymczasem w sieci łatwo znaleźć ich wspólny film opublikowany przed rokiem. Wyglądali wtedy na szczęśliwych, czy może to była tylko gra pozorów? Teraz ich niektóre odpowiedzi wydają się sensowne!

Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: test małżeński

"Test małżeński" to popularna forma sprawdzenia wiedzy małżonków o swoich partnerach. I tak w maju 2020 roku, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wystąpili przed kamerami, aby na kanał "Magazyn VIVA!" sprawdzić swoją drugą połówkę. Nie widząc swoich odpowiedzi, Kasia i Marcin musieli podnieść tabliczki z imionami. Okazało się, że nie zawsze byli zgodni.

Pytaniami były między innymi: kto jest luźniejszym rodzicem, kto jest większym bałaganiarzem (okazuje się, że Kasia), kto pierwszy przeprasza po kłótni, kto ma lepsze poczucie humoru, kto rządzi w domu (bez zaskoczenia, Kasia) i... kto bardziej kocha. I na to pytanie oboje podnieśli zgodnie tabliczki.

Natomiast ciekawostką jest, że para wspólnie stwierdziła, że to Marcin jest osobą, która potrafi dotrzymać tajemnice. Jak jest ostatecznie, wszyscy wiemy.

Cały film jest do obejrzenia poniżej.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: kto był bardziej zazdrosny w związku?

W serii pytań, Kasia i Marcin odpowiadali, nie widząc swoich odpowiedzi. Jednak zgodnie przyznali, że to Marcin jest bardziej zazdrosną osobą. W sumie to potwierdza opinię, którą przedstawialiśmy jeszcze w marcu, zaraz po ogłoszeniu ich rozstania.

Oczywiście najnowsze komentarze pod filmem nawiązują do sytuacji ciągnącej się od ponad miesiąca po opublikowaniu informacji o rozstaniu pary. Niektóre z komentarzy trafiają w punkt!

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski: "Nadchodzi III Wojna Światowa"

Ewa Farna pozuje na ściance pierwszy raz po porodzie. Wygląda kwitnąco

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę? Plamy na topie i...

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy