Reklama

Reklama

Reklama

Domańska zażenowana zachowaniem Hakiela! „Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci”

Aleksandra Domańska wzięła w obronę Kasię Cichopek i publicznie zganiła jej jeszcze-męża, Marcina Hakiela, który udzielił ostatnio głośnego wywiadu na temat powodów rozstania. Tym samym dołączyła do Pauliny Młynarskiej, która również stanęła w obronie Cichopek.

Cichopek i Hakiel: głośne rozstanie

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela to temat, który zdaje się nie mieć końca. Od czasu ogłoszenia informacji o rozwodzie para jest na celowniku paprazzich, a także tabloidów.

Choć początkowo oboje  zapowiadali, że oni sami nie będą kontynuować tego tematu, to Marcin Hakiel nie wytrzymał i postanowił się publicznie uzewnętrznić.

Tancerz udzielił niezwykle szczerego wywiadu jednej z prowadzących "Miasta Kobiet", Oli Kwaśniewskiej. Choć nie padło tam wprost słowo zdrada, to nie omieszkał zasugerować, że takowy czyn miał miejsce ze strony jego żony. Hakiel wyznał, że Kasia potrzebowała od jakiegoś czasu wolności, a w pewnym momencie dostrzegł, że ta wolność ma imię.

Reklama

Wówczas na gwiazdę "M jak miłość" spadła ogromna fala krytyki. Cichopek aż musiała wyłączyć komentarze pod postami, choć i tak na niewiele się to zdało, gdyż komentujący wyrazili swoje zdanie na jej temat na innym profilu, mianowicie na Instagramie "Pytania na śniadanie", które współprowadzi z Maciejem Kurzajewskim.

Fani zarzucali Cichopek, że zupełnie nie spodziewali się po niej, że może zdradzić męża, pojawiły się sugestie, że uderzyła jej woda sodowa do głowy.

Co ciekawe, środowisko gwiazd również podzieliło się w sprawie rozstania pary. Sylwia Bomba stanęła po jego stronie, Maja Hyży z kolei poradziła mu, by skupił się na dzieciach.

Nie wszyscy jednak pochwalają fakt, iż wbrew obietnicy, jaką złożył na początku, zaczął mówić publicznie o przyczynach rozstania. 

Młynarska staje w obronie Cichopek!

Paulina Młynarska postanowiła nawet poświęcić Kasi Cichopek post na Instagramie, biorąc ją w obronę.

"Panie Dulskie szaleją. Poczuły krew. Ulubienica publiczności opluwana przez straż polskiego Gileadu. Jaki wyrok nad @katarzynacichopek zadowoli żmijowy sąd plotkarski? Ogromnie współczuję Katarzynie i jej dzieciakom. Trzymaj się dziewczyno!" - napisała.

Domańska gani Hakiela za wywiad w "Mieście kobiet"

Jej post udostępniła Aleksandra Domańska, która przyznała jej rację, a także dołożyła od siebie parę słów.

"Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. Wtf?! Grow up dude. Nic nie jest na stałe. Życie płynie" - napisała na instastory.

Aleksandra Domańska sama słynie z chronienia swojego życia prywatnego. Aktorka przez długi czas ukrywała swoją ciążę, nie chciała nawet zdradzić płci dziecka. Nie wypowiada się publicznie także na temat swojego partnera. Zapewne dlatego publiczna spowiedź Hakiela tak nią wzburzyła.

Jak myślicie, kto następny wypowie się publicznie na temat rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk randkuje i ma Tindera! "Brakuje mi czułości i bliskości"

Wiosenna Maffashion i Roxie Węgiel, kontra Bieniuk i Nowakowska w czerni promują biżuterię. Hot or not?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska | Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy