Reklama

Reklama

Reklama

​Znudzony Marcin Hakiel wcina pierogi w majówkę. Wzrok przyciąga coś jeszcze

Marcin Hakiel po raz pierwszy od kilkunastu lat spędza majówkę jako singiel. To dla niego zupełnie nowe doświadczenie. Tancerz próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Wygląda na to, że doskwiera mu samotność.

Marcin Hakiel samotnie spędza majówkę

Katarzyna Cichopek (39 l.)  i Marcin Hakiel (38 l.) w marcu ogłosili rozstanie. Od jakiegoś czasu para nie mieszka razem. Dwójka ich dzieci czas spędza raz z ojcem, raz z mamą. Na długi majowy weekend Marcin Hakiel został sam.  Postanowił wybrać się w Beskidy. 

Tancerz chętnie dzieli się z fanami relacjami z tego wypadu. Możemy zobaczyć jego spacery po lesie. Marcin ma okazję się wyciszyć i rozkoszować pięknem przyrody. Na pewno też takie wędrówki pomagają mu uspokoić emocje ostatnich tygodni. 

Reklama

Oprócz spacerów tancerz pokazał coś jeszcze. Zdjęcie, które wrzucił na Instastories, budzi wiele pytań. Hakiel zrobił sobie selfie w łóżku. Widać, że mąż Katarzyny Cichopek ma na szyi łańcuszek ze znakiem nieskończoności. Czyżby ten wisiorek w jakiś sposób odnosił się do jego żony? Czy tancerz coś chce w ten sposób jej przekazać? Do tego zamieścił też wymowny hasztag, który sugeruje, że majówka nie mija mu rewelacyjnie.

Hakiel nie radzi sobie po rozstaniu?

Marcin Hakiel, w głośnym już wywiadzie, jakiego udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej, przyznał, że po rozstaniu z Katarzyną nie radzi sobie najlepiej. Do tego nasiliły się jego problemy z bezsennością. Pewnie dlatego wybrał się samotnie w Beskidy, by ukoić nerwy. Jego bezsenność widzą dobrze obserwatorzy instagramowego konta tancerza. W godzinach nocnych lub o świcie zamieszcza okładki płyt, których słucha, by się wyciszyć. Do tego Marcin dodaje niepokojące wpisy:

Myślicie, że wypad w góry pomoże mu wypocząć?

Zobacz też:

Aleksandra Kwaśniewska w ogniu krytyki po wywiadzie z Hakielem. Teraz się tłumaczy...
Członek zarządu TVP zabrał głos ws. Katarzyny Cichopek i jej "romansu" z Kurzajewskim. 

Ranking najseksowniejszych gwiazd po pięćdziesiątce. One znalazły się na podium

Ranny, pojmany Brytyjczyk w rosyjskiej telewizjime

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy