Reklama

Reklama

Reklama

Alicja Bachleda-Curuś z hukiem zaczęła nowy rok! Afera z Colinem Farrellem to był dopiero początek zmian

Alicja Bachleda-Curuś nie miała ostatnio za dużo spokoju w życiu. Media rozpisywały się, że aktorka ma poważne problemy z ojcem swojego synka, który najpierw przestał płacić za ich dom w Los Angeles, a potem awanturował się o plany wobec Henry'ego Tadeusza, o których się dowiedział. Na szczęście byłym partnerom udało się dojść do porozumienia. Szczęśliwa góralka dała temu wyraz za sprawą sporej metamorfozy, którą ostatnio przeszła...

Alicja Bachled-Curuś ostatnie miesiące miała dość nerwowe. Okazało się bowiem, że Colin Farrell przestał płacić za ich dom w Los Angeles, więc aktorka musiała wraz z synkiem się niego wyprowadzić.

Powodem miał być nowy związek aktorki, bo ta związała się z przystojnym biznesmenem ze Szwajcarii.

"Zapewniał im elegancki dom w Los Angeles z kilkoma sypialniami, urządzony w hiszpańskim stylu. Jak udało nam się ustalić, Alicja miała jedynie płacić podatki za tę willę. Wszystko zmieniło się, gdy piękna Polka przestała być samotną matką i zaczęła być widywana z przystojnym Szwajcarem, z którym ostatecznie się zaręczyła. Wtedy Colin Farrell przestał opłacać jej dom" - donosił "Super Express".

Reklama

Alicja Bachleda-Curuś ma nową fryzurę

Do tego doszły kłótnie o syna, bowiem ojcu Henry'ego ponoć nie spodobały się jego plany dotyczące kontynuowania edukacji w Polsce. Colin ponoć nie chciał o tym słyszeć i nie godził się na dłuższą rozłąkę z synem. 

Para jednak ostatecznie doszła do porozumienia. Alicja mogła więc odetchnąć z ulgą. Wróciła też do "gwiazdorskich obowiązków" w Hollywood. Właśnie pojawiła się na premierze serialu "Last of us", który niebawem pojawi się w HBO. 

Aktorka zwróciła uwagę swoim odmienionym wyglądem. Najwyraźniej uznała, że nowy rok zacznie od nowej fryzury. Postawiła na grzywkę, która sprawiła, że na początku trudno ją było poznać.

"Wybieram się właśnie na premierę. Jest to serial na podstawie gry wideo, zresztą ulubionej mojego syna, dlatego jest nieco niezadowolony, że nie może pójść, ale jest to serial przeznaczony dla widzów dorosłych. Obiecałam mu zdać wnikliwą relację" - wyznała na Instagramie Alicja. 

Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś: Sensacyjne wieści ze Stanów. Colin Farrell dał jej do wiwatu! W tle ich syn!

Alicja Bachleda-Curuś wita w domu nowego członka rodziny. "Jest z Ukrainy"

Alicja Bachleda-Curuś podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością! Co za niespodzianka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Colin Farrell

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy