Reklama
Reklama

Alicja Bachleda-Curuś podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością! Co za niespodzianka

Alicja Bachleda-Curuś (39 l.) po kilku nieudanych związkach nareszcie odnalazła harmonię i cieszy się szczęściem u boku nowego wybranka. Niedawno w mediach społecznościowych pochwaliła się kolejną radosną nowiną. Jej rodzina powiększyła się o nowego członka! Zobaczcie, kto zamieszkał z aktorką!

Alicja Bachleda-Curuś: kariera od najmłodszych lat

Alicja Bachleda-Curuś jest związana z show-biznesem od najmłodszych lat. Debiutancki występ zaliczyła już jako sześciolatka, a pierwsze kroki związane z karierą wokalno-aktorską stawiała w Studiu Teatru Muzyki i Tańca Elżbiety Armatys.

Jako młoda wokalistka reprezentowała Polskę na wielu zagranicznych festiwalach piosenki. Udało jej się nagrać autorską płytę.  Krążek zatytułowany "Klimat" promował singiel "Nie pytaj, nie pytaj mnie".

Największą sławę przyniosła jej jednak rola Zosi w ekranizacji "Pana Tadeusza" Andrzeja Wajdy, gdzie wystąpiła u boku takich sław jak Bogusław Linda, Daniel Olbrychski, czy Grażyna Szapołowska.

Reklama

Media rozpisywały się też na temat jej życia miłosnego. Polska aktorka w 2003 związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Po dwóch latach ogłosili rozstanie, a artystka przeniosła się do Stanów Zjednoczonych.

Tam związała się z aktorem Colinem Farrellem. W 2009 roku powitali na świecie swojego syna Henry'ego Tadeusza Farrella. Jednak związek nie wytrzymał próby czasu i para rozeszła się w 2011 roku.

Później gwiazda była łączona z koszykarzem NBA Marcinem Gortatem, jednak i ta relacja nie przerodziła się w nic poważnego.

Alicja Bachleda-Curuś ogłosiła radosną nowinę

Dziś Bachleda-Curuś próbuje na nowo ułożyć sobie życie w Stanach Zjednoczonych i jak można dowiedzieć się z ostatniego wywiadu, w jej życiu pojawiła znów pojawiła się prawdziwa miłość! Jednak aktorka nie chce zapeszać i tym razem stara się oddzielić życie medialne od prywatnego:

"Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę" - przyznała w jednej z rozmów z portalem Jastrząb Post.

Niedawno gwiazda pochwaliła się w sieci kolejną radosną nowiną. Jej rodzina powiększyła się o nowego członka - wraz z aktorką i jej synem zamieszkał uroczy psiak, którego udało się uratować z opętanej wojną Ukrainy!

Jak możemy przeczytać na Instagramie, Alicja Bachleda-Curuś już od wielu lat wspiera jedno z krakowskich schronisk dla zwierząt i oprócz Odi, artystka zaadoptowała też suczkę o imieniu Luna.

Trzeba przyznać, że gwiazda pod tym względem naprawdę świeci przykładem!Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś spotka się z najważniejszą osobą w Los Angeles. Już nie może się doczekać! 

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell wrócili do siebie?! Zdjęcia z Sopotu

Alicja Bachleda-Curuś ostro o dorożkach w Krakowie. "Zakaz powinien być"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy