Reklama
Reklama

Al Pacino jednak nie zostanie ojcem? Kobieta jest w ciąży z innym

Informacja o ponownym pozostaniu ojcem (tym razem niechrzestnym) Ala Pacino była zbyt optymistyczna? Według zagranicznych doniesień 83-letni aktor i jego o 50 lat młodsza partnerka dawno się rozstali. Noor Alfallah ukrywała ciążę, a co więcej - mężczyzna zażądał testu na ojcostwo. No kto by się spodziewał takiego obrotu sprawy...

Al Pacino jednak nie zostanie ojcem?

O tym, że Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty rozpisywały się media na całym świeciePlotki jednak okazały się w połowie prawdziwe. Fakt, że Noor Alfallah jest w ciąży, lecz nie wiadomo, czy jego ojcem jest 83-letni aktor. Dlatego mają zostać wykonane testy genetyczne. Robi się ciekawie!

Al Pacino jednak nie zostanie ojcem? Ups, podobno jest bezpłodny

Noor Alfallah i Al Pacino według serwisu "Just Jared" zerwali kilka miesięcy temu. Jak 29-latka poznała aktora? Otóż przyjaźniła się z jego córką, a potem doszło do spotkania z Pacino. Reszty możemy się domyślać.

Reklama

Ten już na wstępie rzekomo powiedział jej, że nie może mieć dzieci i już więcej potomstwa nie planuje. Wszystko przez chorobę tarczycy, która miała skutecznie obniżyć skuteczność posiadania potomstwa. Kobieta zajście w ciążę ukrywała przez ponad 11 tygodni - dopiero wtedy postanowiła oznajmić aktorowi, że znowu będzie przewijał pieluszki.

Al Pacino jest bezpłodny, a jednak miał zostać ojcem? Teraz żąda testów DNA

Al Pacino podobno był tak zaskoczony informacją o ciąży, że żąda wykonnia test na ojcostwo. "Wiedział, że z powodu chorej tarczycy praktycznie nie może mieć dzieci" - przekazał informator "Just Jared".

Sama Noor Alfallah ma też imponującą "kolekcję" starszych mężczyzn: była w związku z 79-letnim Mickiem Jaggerem i 61-letnim miliarderem Nicolasem Berggruenenem. Co więcej, według informatora ojciec kobiety ogłosił niedawno bankructwo.

Czy jej sprytny plan się uda?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek poczuła lato? Biust sam wyskoczył z garsonki
Blanka doczekała się naśladowców. Parodia utworu "Solo" podbija sieć      

Jaśmina Polak o trudnych momentach na planie "Sortowni". "Jestem teraz inną osobą" [POMPONIK EXCLUSIVE]
Quentin Tarantino ma niecodzienny gust. Pracownik nocnego klubu nie dowierzał w to, co zobaczył

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Al Pacino
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy