Reklama
Reklama

​Quentin Tarantino ma niecodzienny gust. Pracownik nocnego klubu nie dowierzał w to, co zobaczył

​Quentin Tarantino (60 l.) już dawno dawał znaki, że jest fanem... kobiecych stóp. Niektórzy twierdzą nawet, że mieli okazję zaobserwować to na własne oczy. Co wiadomo na temat upodobań znanego reżysera?

Quentin Tarantino lubi stopy? To częsty motyw jego filmów

Quentin Tarantino lubi stopy — na pewno w swoich filmach. Wykadrowane ujęcia kobiecych stóp znajdują się w jego największych dziełach, takich jak "Pulp Fiction" czy "Kill Bill". Niektórzy nie mają wątpliwości — jest coś na rzeczy, nawet jeśli sam reżyser nie przyznaje się do posiadania fetyszu.

"W obrazach wielu znakomitych reżyserów pojawiają się ujęcia stóp. Takie oskarżenia padały już w kierunku Luisa Bunuela, Hitchcocka i Sofii Coppoli" - Quentin wyjaśnił zamieszanie w rozmowie z portalem IN Magazine.

Reklama

Quentin Tarantino wydał majątek w klubie nocnym

Okazuje się, że Quentin Tarantino lubi stopy nie tylko w filmach. Według pracownika nocnego klubu Crazy Girls w Hollywood reżyser miał zapłacić 10 tysięcy dolarów (42 tysiące złotych), aby pobawić się ze stopami jednej z pracownic. Mężczyzna nie zdradził, kiedy do tego doszło, jednak całą historię przywołał publicznie — w podcaście "Get in the car".

Tarantino miał prosić o tancerkę "z największymi palcami u stóp i największym tyłkiem", następnie udał się do pokoju VIP. Zostali tam sam na sam, ale pracownik był sprytny — zobaczył wszystko na monitoringu.

"Tarantino usiadł, a tancerka zaczęła się rozbierać. Nagle wstał, podniósł ją do góry i posadził na krześle, a następnie zdjął jej buty i zaczął lizać stopy. [...] Wiesz, jak wyglądają stopy po kąpieli... jak suszone śliwki. Tak właśnie wyglądały jej palce" - pracownik klubu wyznawał sekret znanego twórcy.

Quentin Tarantino bardzo ceni życie rodzinne. Ma w planach koniec kariery

Choć Tarantino nie odniósł się do tych oskarżeń, historia brzmi jak... stare dzieje. Aktualnie Quentin bardzo zaangażowany jest w życie prywatne - od 2018 roku jego żoną jest Daniela Pick i mają dwójkę dzieci.

Piosenkarka i modelka oraz znany reżyser poznali się już lata temu, jednak życie sprawiło, że ich drogi się rozeszły. Choć myślano, że to koniec, Quentin postanowił, że dać relacji jeszcze jedną szansę.

Zrobił to niedługo po rozstaniu z Courtney Hoffman. Miłość zakwitła, para zaręczyła się i wzięła ślub. W 2020 roku przyszedł na świat syn pary - Leo, a w 2022 druga pociecha. Imię córeczki na ten moment nie zostało ujawnione. Mężczyzna jest bardzo zaangażowany w życie rodzinne i marzy mu się odpoczynek.

Prawdopodobnie z tego powodu Quentin Tarantino potwierdził koniec kariery. Po dziewiątym filmie kończy z zawodem reżysera. Twórca "Pulp Fiction" pracuje obecnie nad "The Movie Critic", do którego zdjęcia mają rozpocząć się tej jesieni.

Czytaj też:

Kulisy współpracy z Viki Gabor. Reżyser Eurowizji wprost o jej inteligencji! Zaskoczeni?

Zmarł Maciej Prus. Wybitny reżyser teatralny miał 85 lat

Kelly Osbourne wciąż chudnie. Coraz mniej przypomina siebie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama