Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak oceniła Polaków ze sceny w Sopocie! Padły poruszające słowa

Wczoraj, 16 sierpnia rozpoczął się Top of the Top Sopot Festival 2022. Na scenie Opery Leśnej wystąpili weterani, jak i młoda krew polskiej sceny muzycznej. Nie obyło się bez śmiesznych wpadek i wzruszających przemówień. Prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) ze sceny w Sopocie powiedziała kilka przejmujących słów.

Pierwszy dzień Top Of The Top Sopot Festival 2022 już za nami. Nie zabrakło wzruszeń, wielkich nazwisk, a także osobliwych wpadek. Najważniejszy apel jednak wystosowała Agnieszka Woźniak-Starak, która ze sceny oceniła wszystkich Polaków!

Agnieszka Woźniak-Starak wypowiedziała poruszające słowa

Prezenterami pierwszego dnia festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2022 była Agnieszka Woźniak-Starak wraz z partnerującym jej Mateuszem Hładkim. Agnieszka Woźniak-Starak ubrana była w kusą, czarną kreację, a na nogach miała buty na niebotycznie wysokim obcasie.

Reklama

Prowadzący festiwal pojawili się na scenie Opery Leśnej, po pierwszym koncercie Mroza, aby powitać widzów. To właśnie wtedy padły poruszające słowa.

Agnieszka Woźniak-Starak oceniła Polaków ze sceny na Top of the Top Sopot Festival 2022

Hasłem przewodnim pierwszego dnia festiwalu było #YOU ARE THE CHAMPIONS, do czego nawiązali prowadzący.

"Ostatnie trzy lata obfitują w emocje, które niektórym starczą na całe życie. Trzy lata temu przyszła pandemia, która wywróciła nasz świat do góry nogami, bardzo boleśnie nas doświadczyła. Kiedy myśleliśmy, że to, co najgorsze, jest już za nami, za naszą wschodnią granicą wybuchła wojna" - rozpoczęła Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak podkreśliła, że hasło przewodnie jest skierowane przede wszystkim do widzów siedzących na widowni i przed telewizorami.

"Taki moment to zawsze czas próby. Próby dla nas — jacy będziemy w obliczu tragedii innych, czy zdamy egzamin z człowieczeństwa. Jak do tej pory trzeba przyznać, że zdajemy go celująco" - oceniła prowadząca.

Na scenie wystąpili między innymi: Mrozu, Kayah, Lady Pank, Wilki, LemON, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, Smolasty i Fisz Emade Tworzywo. Natomiast Kasia Wilk tak się rozkręciła, że powitała wszystkich "Dobry wieczór Opole", wywołując śmiech wśród widowni.

Zobacz także:

"Dzień Dobry TVN": Sypią się zwolnienia. Wyleciały dwie osoby. Chude czasy w TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak spocona, rozczochrana i bez makijażu. Wygląda na swój wiek?

Tak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak. Wystrój wielu może zaskoczyć
Piotr Woźniak-Starak wywodził się z bogatej rodziny. Zostawił po sobie ogromny majątek


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy