Reklama
Reklama

Top of the Top Sopot Festival 2022. Kasia Wilk przywitała publiczność słowami: "Dobry wieczór Opole"

Pierwszy dzień Top Of The Top Sopot Festival 2022 już za nami. Na scenie Opery Leśnej nie zabrakło wpadek - Kasia Wilk, która wraz z Mezo zaśpiewała hit "Ważne", przywitała się z sopocką publicznością, mówiąc: "Dobry wieczór Opole".

Publiczność mogła usłyszeć dwa pokolenia artystów. Starą gwardię reprezentowali Lady Pank, Robert Gawliński, Krzysztof Cugowski, Oddział Zamknięty, Kuba Badach czy Kayah, która na scenie pojawiła się z Igorem Herbutem i Mery Spolsky (sprawdź!).

Reklama

Z młodszych artystów wystąpił Smolasty, Mrozu, Kwiat Jabłoni i Julia Pietrucha. Wieczór w Operze Leśnej upłynął pod znakiem muzycznych podziękowań dla tych, którzy w trudnych czasach nieśli pomoc potrzebującym podczas pandemii koronawirusa, jak i po rozpoczęciu inwazji rosyjskiej na Ukrainę.

Kasia Wilk zaliczyła wpadkę w Sopocie. "Dobry wieczór Opole"

Swój występ zapamięta na długo zapewne Kasia Wilk (zobacz!), która wyszła na scenę, by z Mezem zaśpiewać hit "Ważne". Publiczność sopockiej Opery Leśnej przywitała słowami: "Dobry wieczór Opole". Zgromadzeni zareagowali salwą śmiechu.

Jak gwiazdy zaprezentowały się przed fotoreporterami? Zobaczcie...

Zobacz też:

Kayah potwierdziła krążące o niej plotki

Robert Gawliński wynajmuje swój domek w Grecji. Cena za nocleg powala

Żebrowska pokazała nagie ciało kilka dni po porodzie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 | Kasia Wilk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy